maro407 Posted May 6, 2019 Posted May 6, 2019 (edited) Zdravim zacala mi smykat spojka aku by ste my odporucili znacku.Ked som ho kupil malo 54000km a smykala spojka.Dal som ju vymenit v origo servise a teraz ma 129000km a niekedy je 2 mesiace pokoj a potom tyzden smyka.Uz ma to nebavy a chcem ju vymenit.Peugeot tam dal luk ktory uz nechcem.Auto je r.v 3/2011.Je mozne dat spojku od roku vyroby 11/2011?Asi prisli nato ze su slabe. Edited May 6, 2019 by maro407 Quote
maro407 Posted May 6, 2019 Author Posted May 6, 2019 Toto viem aj ja len ktora je naj aj z dvojhmotou Quote
maro407 Posted May 6, 2019 Author Posted May 6, 2019 Zase logicky keby bola zla tak smyka stale nielen ked je ochladenie a potom cely rok je pokoj.Teraz som ju ovzdusnil a je pedal meksi a uz nesmyka.Nemoze byt chyba v hlavnom alebo pomocnom valci? Quote
ozzy56 Posted May 7, 2019 Posted May 7, 2019 (edited) určitě bude levnější napřed vyměnit spodní váleček a pak spojku vyzkoušet, než hned měnit sadu spojky se setrvákem pokud nebude mít výměna spodního válečku žádný vliv, nic se neděje--při výměně sady spojky se má preventivně měnit i ten váleček... jinak kupuj vše jen podle VIN Edited May 7, 2019 by ozzy56 Quote
Pažout508 Posted May 9, 2019 Posted May 9, 2019 Ahoj,na spojku bych to netipoval.Je to celkem brzy,to by si musel tahat lodě do Chorvatska a zpět.Viděl bych to na ten vzduch v soustavě.Kapalina se neztrácí?Přikláněl bych se k variantě co psal @ozzy56 vyměnit váleček. Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.