Jump to content
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Posted (edited)

Zdravim zacala mi smykat spojka aku by ste my odporucili znacku.Ked som ho kupil malo 54000km a smykala spojka.Dal som ju vymenit v origo servise a teraz ma 129000km a niekedy je 2 mesiace pokoj a potom tyzden smyka.Uz ma to nebavy a chcem ju vymenit.Peugeot tam dal luk ktory uz nechcem.Auto je r.v 3/2011.Je mozne dat spojku od roku vyroby 11/2011?Asi prisli nato ze su slabe.

Edited by maro407
Posted

Zase logicky keby bola zla tak smyka stale nielen ked je ochladenie a potom cely rok je pokoj.Teraz som ju ovzdusnil a je pedal meksi a uz nesmyka.Nemoze byt chyba v hlavnom alebo pomocnom valci?

Posted (edited)

určitě bude levnější napřed vyměnit spodní váleček a pak spojku vyzkoušet, než hned měnit sadu spojky se setrvákem :myslim

pokud nebude mít výměna spodního válečku žádný vliv, nic se neděje--při výměně sady spojky se má preventivně měnit i ten váleček...

jinak kupuj vše jen podle VIN

Edited by ozzy56
Posted

Ahoj,na spojku bych to netipoval.Je to celkem brzy,to by si musel tahat lodě do Chorvatska a zpět.Viděl bych to na ten vzduch v soustavě.Kapalina se neztrácí?Přikláněl bych se k variantě co psal @ozzy56 vyměnit váleček.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...