Guest Posted May 1, 2019 Posted May 1, 2019 Zdravím všechny, chtěl bych Vás požádat o pomoc. Mám 307sw 2.0Hdi 79kW(2003) Mám problém s výkonem. Občas se mi stává že auto při seslapnuti plynu nemá tah, plyn povolim opět seslapnu a auto se zase rozjede a je v tahu. Na diag nic není, fap off, egr ok(i zaslepení nepomohlo), turbo je v pořádku. Četl jsem už nějaká vlákna, ale moc se tam toho nevyřešilo. Mohl by to dělat palivový filtr? Tankuji Vervu a dávám VIF. Děkuji za případné postřehy a rady. Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.