MatesVonBahnhof Posted April 11, 2019 Posted April 11, 2019 ahoj lidi, v mojí 308 (t9 po faceliftu) rv 2018 je na obrazovce tlačítko navigace (ale nekupoval jsem ji). Myslím, že display navigaci zvládne a je možný, že je to jen o softwaru auta, aby fungovala... Nemá nějaký zdejší servisák s tímto zkušenost? Vím, že u škodovek spousta příplatkových věcí v autě fyzicky je, jen nejsou aktivovány softwarem v autě. díky za info Quote
mmartinkovic Posted April 11, 2019 Posted April 11, 2019 Ked ho stlacis tak co sa stane? Ak mas gps antenu a HDD s mapami .... Quote
MatesVonBahnhof Posted April 17, 2019 Author Posted April 17, 2019 po stisknutí ikony navigace napíše hlášku: tato funkce není podporována. Z toho ale nepoznám, zdali to hardware (GPS) má. Až pojedu na garančku, tak se zeptám servisáků. Pokud tady na fóru nenajdu info. Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.