pompo 77 Posted April 3, 2019 Posted April 3, 2019 Zdravim mam problemek se zadní napravou,ale nevim zda jsou vsechny stejne nebo je v nich nejaky rozdíl.mam 2,2hdi a někde udavaji že maji ale z 2,7.tak jsem nejistej.nemá nekdo zkušenost.diky Quote
Agrafik Posted April 3, 2019 Posted April 3, 2019 Pokud myslíš 2.2 po faceliftu, tak vypadá, že je základ stejný jak u 2.7 až na pár dobností. Stabilizátor, třmen a lůžko má jiná čísla dílů. Tlumiče jiné, pružiny stejné. Víc jsem nezkoumal. Quote
pompo 77 Posted April 4, 2019 Author Posted April 4, 2019 Nn je to 10/2002. Jde spis o ulozeni napravnice do kastle.zbytek uz se doladi Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.