deyfek Posted March 30, 2019 Posted March 30, 2019 Dobrý den, mám peugeot 207 sw 1.6 Hdi 2008 a problém s pravým zadním blinkrem , bliká jak se mu chce (většinou nebliká) . Když nebliká a šlápnu na brzdu tak se rozbliká . Vyměnil jsem žárovky očistil konektor a stejně nebliká. Můžete mi prosím poradit ? Quote
MJSytic Posted March 30, 2019 Posted March 30, 2019 U 308 bývá zapečený konektor, co vede z blatníku. Nebude to stejný problém? Quote
deyfek Posted March 30, 2019 Author Posted March 30, 2019 Na konektor jsem koukal a nepřišel mi vypálený Quote
Guest Posted March 30, 2019 Posted March 30, 2019 Tak se podívej ještě jednou a hlavně na tlustý zeleno/žlutý drát. To je kostra a ta bývá hodně opálená, někdy se zdá na první pohled že není. A taky to zkus, pusť si blikač a zahýbej tím konektorem nasazeným na světle, pokud se to bude chovat nestandartně při tom hýbání, tak je to konektor jistojistě. Quote
deyfek Posted March 30, 2019 Author Posted March 30, 2019 (edited) Díky moc za radu , ještě na to mrknu.. Když to bude vypálené tak co s tím ?? Vyměnit konektor ?? Edited March 30, 2019 by deyfek Quote
Guest Posted March 30, 2019 Posted March 30, 2019 Ano. To ej nejlepší řešení. Koupíš to například TADY. Quote
deyfek Posted March 30, 2019 Author Posted March 30, 2019 Ještě jednou díky moc za rady brixtr 1 Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.