frana09 Posted March 28, 2019 Posted March 28, 2019 (edited) Zdravím, dneska jsem vyjel z práce a slyším takové vrzání asi na nápravách. Nevím jestli stačí to jenom promazat nebo to bude něco horšího. Přední ložiska a ulužení je měněno. Jestli to může být i prachem mevím. Edited April 9, 2019 by frana09 Quote
Jakub T. Posted April 8, 2019 Posted April 8, 2019 Ahoj, pokud jde vrzání zezadu, tak jsou tam takový gumový objímky na stabilizatoru, který mi taky vrzaly, po výměně je klid. Jedná se o toto: https://m.automobilovedily24.cz/topran/8209816?gshp=1&gclid=Cj0KCQjw4qvlBRDiARIsAHme6ouhcfNEJ2lOsVGnz3WgGu_YgttikxWL-T5gXCMz9kDsd_owPTnznVwaAiI0EALw_wcB Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.