Mirek80 Posted March 12, 2019 Posted March 12, 2019 Ahoj, nevíte někdo, co je to za hadici? Nemůžu nikde s jistotou najít. Stalo se mi, že po nastartování úplně splaskla..teď je to dobrý, ale asi by se to stát nemělo ani náhodně. Quote
Havlicek.Lukas Posted March 12, 2019 Posted March 12, 2019 (edited) hadice od turba nebo k turbu - kdyz splaskne je tam podtlak ktery by tam byt nemel takze bud je spatna nebo je problem v soustave pred hadici - zaneseny filtr nepruchozi IC atd. nebo je hadice natolik poskozena ze jeji vystuzeni nedrzi a pri tahani turba se scucne Edited March 12, 2019 by Havlicek.Lukas Quote
Havlicek.Lukas Posted March 12, 2019 Posted March 12, 2019 jedno co taha - ale kdyz nema jak tahat tak nekde se to projevi ty kdyz se pricucnes a nemas volny vzduch taky vytvaris podtlak do doby nez nemuzes Quote
Mirek80 Posted March 12, 2019 Author Posted March 12, 2019 Tak se mám zas v čem hrabat, zkusím zkontrolovat to přicpání nebo ji pak vyměnim. Díky za reakce Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.