borisovic1 Posted March 2, 2019 Author Posted March 2, 2019 před 2 minutami, borisovic1 napsal: koupím,toto rádio.děkuji za nabídky Nováček nejsem,mám ted druhou 605tku a mám v nich naježděno 16 let.Zde přihlášen od koupi první naftové 2,1td a ted 3,0 v6 a v ní mi právě chcíplo rádio
borisovic1 Posted March 15, 2019 Author Posted March 15, 2019 Tak bohužel toto rádio nemá,ale díky za kontakt.takže sháním dál
mmartinkovic Posted March 18, 2019 Posted March 18, 2019 Daj tam obycajne, uz takych aut niet, ak je to este novy model tak to uz duplom. Prestal mi ist menic, tak som ho vymenil za Sony, co som mal doma z predchadzajuceho auta. Menic mi ostal, ale bez suflika.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.