Petr X Odesláno 18. únor 2006 Odesláno 18. únor 2006 Nemate nekdo na prodej starsi listu s civkama, co je na svickach? (tu rampu). Moje je nejspis K.O. Nova stoji 6500,- 777 565 424 Citovat
Ferry Odesláno 19. únor 2006 Odesláno 19. únor 2006 jo ja ji taky kupoval primo v peugeotu za tech 6500, jinak David 106s16 Frydku-Mistku ji ma tusim za 1500 telefon tu na nej najdes [upravil dne 19/2/06 Ferry] Citovat
Petr X Odesláno 24. únor 2006 Autor Odesláno 24. únor 2006 Tak uz zase jezdim. Novy svicky, nova lista, novy tesneni na sani a je vse zase OK. Akorat ze me to stalo 8900,- Ta lista stala 6300,- A lip jede, ted jsem jen zvedav na spotrebu, jestli klesne. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.