Jump to content
Sign in to follow this  
VojtouNerCZ

307 aftermarket NAVI

Recommended Posts

Čau. Už nšjakou dobu se peru s myšlenkou koupě origo RT3 do 307 sw (CAN-VAN), ale po tom co jsem zjistil, na kolik by mě to vyšlo a vzhledem k tomu, že je to již dost starý systém a nejsem si jist s podporou map, které jsou pro mě důležité, jsem začal pátrat po čínských e-shopech. Narazil jsem na tyto 2 produkty. První se mi líbí více, jelikož nahradí moje momentální rádio a oranžový "B" displej přesunu do kastlíku pod něj, nicméně nevím, zda to půjde do mého CAN-VAN připojit a číňan mě jaksi nechápe a furt mi cpe 2 din s dotykovým displejem. Co jsem pochopil je však to, že tím nahradím origo rádio (v mém případě jsem měl RD3), dotykovou obrazovku plpnu na palubku a původní displej dám pod rádio do montážního rámečku, takže nepřijdu o funkce spotřeby atd... Pak je tu ještě druhá možnost, a to, že si ponechám origo rádio a koupím displej, který má funkci rádia již v sobě zabudovanou, oranžový displej se opět přesune pod rádio místo kastlíku. Nemá s tímto systémem někdo zkušenosti nebo mi mi dokázal více poradit? Všechny videa co jsem viděl s prvním systémem byly samé facelifty s CAN-CAN, nicméně podle toho jak tak koukám na konektory, pouze zapojím FAKRA do rádia, nový barevbý displej přijde se svám svazkem který se taktéž zapojí do rádia a původní displej s jeho svazkem svedu dolů do kastlíku.

Druhá možnost vypadá snažší, nicméně nevím, k čemu by mi v autě byly 2 rádia, nebo pokud to dobře chápu, moje origo rádio a ten displej spolu budou komunikovat a nějak se mezi sebou propojí...
1: https://www.aliexpress.com/item/CAR-accessories-multimedia-system-car-dvd-player-for-peugeot-new-307-bluetooth-steering-wheel-control-RDS/32711398347.html
2:https://www.aliexpress.com/item/Car-GPS-navigation-for-Peugeot-307-with7-inch-touch-screen-digital-LCD-and-GPS-Bluetooth-PIP/1638962812.html

Edited by VojtouNerCZ