ajetak Odesláno 17. únor 2006 Odesláno 17. únor 2006 Zdravim! Mam problém s otáčkmi. Buď špatně nastartuju (hned chcípne) nebo při přeřazení chcípne nebo je mam velmi vysoké 2500 nebo jsou kolýsavé 1000 na 500 a zpět několikrát za sebou než se ustálý. Měnil jsem snímač otáček ,ale to nepomohlo. Na pal testu to ukázalo regulace klapotu.Za vaše rady předem děkuji. Citovat
TITANa Odesláno 17. únor 2006 Odesláno 17. únor 2006 no najskor krokovi motorcek. Este skus odpojit snimac klapotu cize snimac detonacneho chodu ci sa to nezlepsi. Citovat
durino81 Odesláno 18. únor 2006 Odesláno 18. únor 2006 Skus skontrolovat hadicku podtlaku, ktora ide zo sania do motora. Na P309 sa stava, ze je popraskana, lebo je z takeho tvrdeho materialu vyformovana do pozadovaneho tvaru. Ja som mal tiez problem s otackami a ked som hadicku vymenil za obycajnu gumovu (palivovu), mam pokoj. Ale nemusi to byt ono. Pozri: Moze to robit aj ten nastavovac skrtiacej klapky (\"krokovy motor\"), snimac klepania... Ale to sa mi zda divne. Ake mas auto, rok vyroby, km? Citovat
ajetak Odesláno 18. únor 2006 Autor Odesláno 18. únor 2006 Autum vůbec nerozumim ,která to je hadička podtlaku mam 106 1,4i 1997 r.v, 115000km:roll Citovat
durino81 Odesláno 18. únor 2006 Odesláno 18. únor 2006 No, aspon na 309 1,4i monovstrek je jedna taka hadicka viditelna spredu po otvoreni kapoty na motore pri svieckach. Ide z krabice sania, popri svieckach a konci na bloku motora asi 10 cm od sviecok. Ale ty mas zrejme 1,4i viacbodovu striekacku, kedze je to rocnik 1997, mozno aj 16 ventilovy motor... Tak taky som este nevidel. Ale mozem sa pozriet do firemneho Berlinga, tam mame 1,4i benzin, tak tam by to mohlo byt podobne... Obrazok motora Peugeot 309 1,4i mam tu: http://fotky1.azet.sk/fotka.phtml?i9=d50600a6f296&ft=7320924 Heslo je peugeot. Cervena sipka ukazuje na tu hadicku podtlaku. Citovat
reboot Odesláno 20. únor 2006 Odesláno 20. únor 2006 Mně to dělalo něco podobného - Xsara 1,6. Chytlo to až po době, většinou líp chytlo s plynem na podlaze. Pak kolísající, či stabilní, ale vysoké volnoběžné otáčky (1500-2500). Mám vyměněný čidlo teploty motoru pro počítač - je jiné, než pro palubní teploměr. Uvidíme, zatím starty i otáčky vypadají OK-ale přivezl jsem to ze servisu dnes,tak uvidím. Citovat
Jezkovi.voci Odesláno 21. únor 2006 Odesláno 21. únor 2006 Zkus vyčistit dosedací kužílek krokovýho motorku (pokud ho má). Bývá to dost častej důvod. Jinak taky můžeš použít hledač.... Citovat
Guest majki33 Odesláno 22. únor 2006 Odesláno 22. únor 2006 To kolísání otáček taky může způsobit lambda sonda (vlastní zkušenost z peugeotu 309 1,4i r.v.91) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.