Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pomoc čorkyyyy


Tomáš

Recommended Posts

Hm, to je klasika, mě na 405-ce vydržel zámek u kufru taky jen jeden den. Ještě že to byl krám na díly - ale stejně mě to nas.....

Máš všechno na jeden klíček? Pak by to asi chtělo nějak zabezpečit. Já u svého vyhazuju zámky ze dveří (a teď už i kufru), a nechávám to pouze na DO (s alarmem). Plus je dobrý zámek pedálů, tuším Bullock nebo tak nějak. Stojí sice 2.500,-, ale je fakt dobrý. Kde a jak koupit, poradí nejlíp Štefan, nedávno jej kupoval.

Pokud bys chtěl vyměnit spínačku, mám tu nějaké z 205/309 - ale asi by se u nich musely zkrátit dráty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych spis vymenil spinacku... takto se ti sice dostanou do auta, ale uz pomoci klicku neodjedou.... Pokud mas v aute nmeco cenneho, tak to z tama radsi co nejrychlej odnes a neukazuj to a taky si ho radsi zaparkuj do garaze, pokud mas moznost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové autíčko jsem si odvezl dědovi na dvůr a tam ho hlídá 55kilový DOBRMAN tak si mysím, že je v bezpečí. Jinak v pátek jsem objednanej do Prahy a bude se montovat zabezpečení. Moc se o moje Mi bojím:( NENÁVIDÍM čorkaře a přísahal jsem, že jestli se mi někdy povede a nějakého uvidím jak se dobejvá do auta tak ho dobiju jak psa a zlámu mu obě pazoury. Normálně kdyby to šlo tak bych mu usekl obě ruce a hotovo.:mad::mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě dodam kdo máte na volantě páku takovou hliníkovou dejte ji prič a kupte ocelovou je sice asi za litr ale viděl sem jak dopadla ta moje hliníková a doporučuji zámek na pedaly bulock dobrá ocel a na odstranění málo místa cena 2,500kč.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...