Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diagbox problémy s inštaláciou


Ondrej2377

Recommended Posts

Ahoj klubaci, trapi me interface...po instalaci DB a nasledneho rozjeti if nabehl a bavil se i s pp2000...tzn cekal na pripojeni do auta a zapnuti....(toto probehlo nekolikrat nezavisle na sobe doma nanecisto). Dneska v praci je klid a ze napichnu 407 a ejhle....if se nebavi ani s ntb natoz s DB. Po pripojeni se rozne a zhasne. Po par pokusech najelo nezname zarizeni a ze ovladace nesly nainstalovat...umel by nekdo prosim poradit? Nebo poleti cela dia z okna? Zatim se if furt nebavi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Precetl ale moc chytry z toho nejsem...jelikoz po prvni instalaci to makalo v pohode. Podruhe jsem nanecisto doma zapl DB pripojil if a slapalo...dneska zapnu a if se nebavi. Po pripojeni se rozne, zhasne a hotovo...kdyz se chytne tak napise unknovn device a ovladace muzu davat jak chcu a if se ani nehne...je porad zhasly...proto zadam radu jak se s tim rozkomunikovat...mj daval jsem driver ktery jsem zde nasel napsalo ze by mel byt aktivni....no jsem z toho jelen

Bez názvu.png

ovladac.jpg

nerozpoznano.jpg

Upraveno uživatelem paťas!!!
vklad obrazku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takhle z niceho nic? kdyz nekolikrat jel, pak jsem ho vyahl ze supliku a nic? jeste drobnost asi nepodstatna....if jsem pichnul do diag zasuvky pred tim nez jsem zasunul usb (vse jeste s vyplym klickem, na zapnuti vlastne ani nedoslo)....to asi nema vliv  kdyz diag je napajena az po klicku ne? no asi budu resit hardware....dekuji za reakci a radu

 

P.S. chova se stejne i na druhem ntb tj. po pripojeni se rozne, zhasne a je unknovn takze si je v tahu

Upraveno uživatelem paťas!!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...