Mosquito Odesláno 22. červen 2018 Odesláno 22. červen 2018 Zdravím, Manželka má 206 1,4HDi 50kW rv 2002. Poslední dobou se nám stává že během jízdy motor ztratí otáčky jako bychom sundali nohu z plynu, ale plyn máme furt v stejné poloze a při sešlápnutí víc je hluchý. Takhle to blbne pár sekund a pak zase jede jak má. Nevíte co by to mohlo být? Citovat
trucker1245 Odesláno 23. červen 2018 Odesláno 23. červen 2018 Může být problém opravdu s plynem, nebo něco jiného, každopádně bych hledal někoho s diagnostikou, tam to zjistí, člověk co s ní umí. Např.: člen @HonzaZ je také z Prahy. Mám stejný motor a nic takového se mi za 3 roky nestalo. Zatím Citovat
vladosr Odesláno 23. červen 2018 Odesláno 23. červen 2018 kontrolka svieti ? ....bud potenciometer plynu , problem dodavky paliva, filter ,vedenie ,pod. cerpado , vt cerpadlo . pripadne ina el. porucha.....pozriet dennik zavad.....potom pridu realnejsie rady Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.