Filištín Odesláno 3. květen 2018 Odesláno 3. květen 2018 (upraveno) Ahoj. Koupil jsem Peugeota 307 2.0 HDI rok 2004 (už s ad-blue). Auto paní prý rok stalo v garáži pojízdné, jen spojka byla K.O. Auto jsem přitáhl domů, doma několikrát běželo na drc. Po té co jsem ho odtáhl do servisu nelze nastartovat. Teď mám sice spojku novou, ale motor ne a ne naskočit. Vyčistil jsem nádrž, čerpadlo v nádrži tlačí do vysokotlaleho cerpadla, ale z něj už ani kapka do vstrikovaci lišty. Vyměňoval jsem regulátor tlaku paliva a nic. Myslím si, že je čerpadlo zalepené starou naftou a je v háji. Ale dnes jsem zkoušel stěrače, okýnka, světla a také nejdou. Přitom šly když motor běžel, tak vše šlo. Po nažhavení jsem v Economic modu a imobilizér to není, protože čerpadlo v nádrži normálně tlačí. Tady na foru jsem se dočetl o restartovani jednotky BSI. Zkoušel jsem 2x a nic, nevím zda ta BSI jednotka ma vliv na čerpadlo. Nicméně když odejde čerpadlo tak z něj trošičku nafty furt jde ne ? Ale mě nejde ani kapka. Nevíte co s tím? Díky moc za užitečné rady. Upraveno 19. květen 2018 uživatelem Béďa Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 3. květen 2018 Odesláno 3. květen 2018 asi to bude tim ze tenhle typ motoru Adblue nema napoj auto na jinou baterii a skus to znovu kdyz je auto v servisu at na to prijdou oni co doku.... Citovat
vladosr Odesláno 3. květen 2018 Odesláno 3. květen 2018 pokial nenastartujes okna nepojdu,,,,, Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.