Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno (upraveno)

Ahoj. Koupil jsem Peugeota 307 2.0 HDI rok 2004 (už s ad-blue). Auto paní prý rok stalo v garáži pojízdné, jen spojka byla K.O. Auto jsem přitáhl domů, doma několikrát běželo na drc. Po té co jsem ho odtáhl do servisu nelze nastartovat. Teď mám sice spojku novou, ale motor ne a ne naskočit. Vyčistil jsem nádrž, čerpadlo v nádrži tlačí do vysokotlaleho cerpadla, ale z něj už ani kapka do vstrikovaci lišty. Vyměňoval jsem regulátor tlaku paliva a nic. Myslím si, že je čerpadlo zalepené starou naftou a je v háji. Ale dnes jsem zkoušel stěrače, okýnka, světla a také nejdou. Přitom šly když motor běžel, tak vše šlo. Po nažhavení jsem v Economic modu a imobilizér to není, protože čerpadlo v nádrži normálně tlačí. Tady na foru jsem  se dočetl o restartovani jednotky BSI. Zkoušel jsem 2x a nic, nevím zda ta BSI jednotka ma vliv na čerpadlo. Nicméně když odejde čerpadlo tak z něj trošičku nafty furt jde ne ? Ale mě nejde ani kapka. Nevíte co s tím? Díky moc za užitečné rady.

Upraveno uživatelem Béďa

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...