Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Certifikat s rozmermi pneu na 206


ajvens

Recommended Posts

Cavte. Kedze mam v technicaku zapisany jediny rozmer pneu chcel som si dat zapisat dalsie rozmery. Zistil som si ze staci 6 euro poplatok a certifikat od vyrobcu s povolenymi rozmermi pneu. Tak som napisal na Peugeot slovakia odkial ma odkazali na autorizovany servis kde musim podat ziadost, ktoru im servis posunie a oni mi za 50 euro ten certifikat poslu. Tak som to absolvoval a viete co mi poslali ? Certifikat na ten jediny rozmer pneu co mam v technicaku. Doteraz som bol so svojim peugeotom spokojny ale toto ma vazne vytocilo. Viem urcite ze moje dalsie auto uz peugeot nebude. Ale teraz k veci. Nemate niekto prefoteny certifikat s povolenymi rozmermi pneu a diskov na peugeot 206. Dokazem to vabavit na cestnom odbore ale potrebujem aspon kopiu. DIK

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D:D Sorry ale to oni ako importer zvyknu robiť. Málo kto si tak potom do technického preukazu zapíše iný rozmer než predpísal výrobca. A na tak staré auto to ani nemalo zmysel. Radšej postupne zarábať na niečo nové a mať na potrebný servis než kupovať disky a podobne. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...