Majkx00 Odesláno 4. duben 2018 Odesláno 4. duben 2018 Zdravim vospolok Chcel by som sa vas opytat ci niekto z vas skusal popripade ci by niekto z vas vedel dat nejake info ohladom modifikacie stredoveho panela na peugeote 406 pre double din radio. Nedavno som videl videjko kde to typek spravil v Coupe, avsak nepodarilo sa mi od neho dostat viacej informacii a tak vsetko co mam k dispozicii je tu : Youtube link Taktiez by som sa chcel opytat, ako riesite ovladanie radia cez packu za volantom, kedze odhadujem ze kusok ktory si chcem zadovazit zrejme nebude plne kompatibilny, a nechcem tam zase tu packu nechat len tak bez vyuzitia. Existuje k tomu nejaka riadiaca elektronika ktora by sa dala pouzit ? Popr vyrobit ? Dakujem za odpovede Citovat
kemox Odesláno 4. duben 2018 Odesláno 4. duben 2018 K ovládání pod volantem prodává se kit za cca 1500kc který to umožní a některé rádia z činy 2din to umí taky Citovat
Majkx00 Odesláno 4. duben 2018 Autor Odesláno 4. duben 2018 Noo super to by bolo poriesene..otazka je ako tam to 2din radio nadrbkat mal som na strednej technicke kreslenie, ale navrhnut mriezku na to by som si asi netrufol :/ Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.