Minime007 Odesláno 29. březen 2018 Odesláno 29. březen 2018 Ahoj na me P607 2.7 mi tece nadobka ostriovacu. Nevim odkud to tece. Uz mi to v servis resil a jen to zalepil. Asi to povolilo, ale mam dotaz navede me nekdo jak se k te nadobce co nejlepe dostat abych to zkontroloval ? Pripadne zalepil ? Nebo pripadne pak bych objednal a vymenil. Je to slozite ? Pokud by byl nejaky navod jak se k tomu dostat budu rad. DIky Citovat
Charlie 607 Odesláno 30. březen 2018 Odesláno 30. březen 2018 Sundáš pravé přední kolo, odstrojíš nadkolí a jsi u nádržky. Co jsem zatím pozjistil, tak buď jsou špatné těsnění v kterých jsou strčené motorky ostřiku - ty stojej pár korun, nebo to teče přes prasklej motorek ostřiku světel. Já se na to také chystám, teče mi to taky. Citovat
Minime007 Odesláno 30. březen 2018 Autor Odesláno 30. březen 2018 Díky za info.Uvidím jaké bude v neděli počasí a případně zkusím.Dám info. G8441 Citovat
Agrafik Odesláno 30. březen 2018 Odesláno 30. březen 2018 Z 99% teče čerpadlo ostřikovačů světel. Citovat
Minime007 Odesláno 30. březen 2018 Autor Odesláno 30. březen 2018 Ale ono nevytece vše. Z 5litru si myslím že třeba 3 zůstanou a ty vypouzivam.Takže to není tak že vytece vše. G8441 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.