Piskot307207 Odesláno 2. únor 2018 Odesláno 2. únor 2018 Dobry den, mam mensi problém, při zataceni v nizkych rychlostech nebo na miste se oziva skripani. co by to mohlo byt? Lozisko? Citovat
bizi23 Odesláno 9. únor 2018 Odesláno 9. únor 2018 Keď to robí aj na mieste tak to ložisko nebude. Skôr uloženie tlmičov Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 9. únor 2018 Odesláno 9. únor 2018 A tam je co? Tam je, ložisko horního uložení tlumiče. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.