bednarir Odesláno 21. červen 2018 Odesláno 21. červen 2018 Ahoj, nemas nahodou cerne ochranne plasty co jsou nacvaknuty zespodu pod prednim naraznikem? Dik Radek
Lukas.407 Odesláno 12. únor 2019 Odesláno 12. únor 2019 Cus Ramecek okolo radia i s vrchnima tlacitkama, stribrny neposkrabany? A ventilator topeni, me uz zacal piskat, mam automat klimu? 307 2006 po face 1,6 16V NFU. Diky
Gabriel 307 Odesláno 14. únor 2019 Autor Odesláno 14. únor 2019 (upraveno) @pajas502Ahoj,asi jo. . . musím se podívat. 4all : nemám náhradní věci na auto,tuším jsou už jenom mlhovky a ten nápis . . . jen jestli je najdu Upraveno 14. únor 2019 uživatelem Gabriel 307
Gabriel 307 Odesláno 20. únor 2019 Autor Odesláno 20. únor 2019 (upraveno) @pajas502mlhy jsou doma cena 300,- co ty na to Upraveno 20. únor 2019 uživatelem Gabriel 307
Gabriel 307 Odesláno 20. únor 2019 Autor Odesláno 20. únor 2019 (upraveno) Klidně zítra,jsem doma.Tuším si už u mě jednou byl.Nebo mi napiš zprávu kdy můžeš. Upraveno 20. únor 2019 uživatelem Gabriel 307
Recommended Posts