lipnicak Odesláno 28. leden 2006 Odesláno 28. leden 2006 nevali se vam nekomu doma original Clariony repro do dveri na 306ku?? pokud mozno par. Jeden mi odesel a chrapti. Citovat
mk405 Odesláno 28. leden 2006 Odesláno 28. leden 2006 zkus Vvittyho, chtěl ted kupovat bluečka tak by mu mohly zbejt:mrk Citovat
chechet Odesláno 29. leden 2006 Odesláno 29. leden 2006 Původně zaslal: lipnicak nevali se vam nekomu doma original Clariony repro do dveri na 306ku?? pokud mozno par. Jeden mi odesel a chrapti. jo vali. dvoupasmove, ale nevim lesti jsou to clarion. takovy napis na nich neni. pokud ano, taxem vymenil clariony za clariony Citovat
lipnicak Odesláno 31. leden 2006 Autor Odesláno 31. leden 2006 Pokud jeste hrajou,vzal bych je, napis na lipnicak@tiscali.cz , domluvime se Citovat
lipnicak Odesláno 26. únor 2006 Autor Odesláno 26. únor 2006 Repro stale shanim pokud nekdo neco mate,muj tel je 608142724 Citovat
VDO Odesláno 27. únor 2006 Odesláno 27. únor 2006 Vždy? to snad neni takovej problem. Kup si novou sadu kdekoliv na nettu. Citovat
chechet Odesláno 28. únor 2006 Odesláno 28. únor 2006 Původně zaslal: lipnicak Repro stale shanim pokud nekdo neco mate,muj tel je 608142724 ty co jsem ti nabizel nesces? ctes vubec U2U nebo emajl?? Citovat
lipnicak Odesláno 28. únor 2006 Autor Odesláno 28. únor 2006 posilal sem ti email taky. Pokud je jeste mas, napis mi na muj tel. kontakt na tebe,zavolam a domluvime se Citovat
Garfield Odesláno 7. březen 2006 Odesláno 7. březen 2006 Původně zaslal: lipnicak Repro stale shanim pokud nekdo neco mate,muj tel je 608142724 Taky mi orig repro Clarion na 306 chraptěl. Vyndal jsem to, a protože autu je už 12 let, bužírka drátků k repro byla ztvrdlá na kámen a jeden drátek těžce nalomený - v bužírce. Když jsem to zkusmo přemostil kusem jiného drátu, chraplavý repro se najednou vyléčil. No tak jsem ty staré drátky nahradil novými. Ony v těch plechových dveřích opravdu dost trpí vlhkem a extrémním střídání teplot a možná budeš překvapený, jak jsou konce - konektory - zoxidované. Šmirgl, trafopájku, kousek jiného drátu a je to. Takže když tak se mrkni na dráty, možná sháníš jiné repro zbytečně - chrapět může jen díky poškozené membráně, a to je fakt dost vzácný úraz, pokud ji neprorazíš mechanicky. Citovat
AKCZ Odesláno 12. březen 2006 Odesláno 12. březen 2006 Myslim ze se me vali doma jeden par origo Clarionu do prednich dveri.. Clarion SE-6272 2-way 90W (nom. 30W) Citovat
lipnicak Odesláno 16. březen 2006 Autor Odesláno 16. březen 2006 Chechet,doslo to v pohode,uz je to nainstalovany a konecne to inteligentne hraje:aut Jinak sem mel u toho staryho svesenou membranu a civka drhla o magnet. Provizorne sem to opravoval kladivem a do urcity hlasitosti to fachcilo Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.