Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

zdravím všechny,

auto mi začalo příchodem zimy špatně startovat. Pomocí OBD II jsem načetl chyby a kromě chyb ohledně EGR ventilu to hlásí i chybu P1351 - relé žhavení.

Ale bohužel ho nemohu v motorovém prostoru nikde najít. Rešil jste to někdo?

Podotýkám, že jsem prolezl celé fórum a nejen toto, ale odpověď jsem nenašel. Díky tom.

Citroen Berlingo, 2006, 1.6HDI, 66kW, 92 tis km.

 

Odesláno

ahoj a díky. něco podobného jsem měnil v chladiči. to bylo asi relé spínající větrák. vypadá to podobně.

zkusím pohledat a ozvu se. díky tom.

Odesláno

a ako co tam chces riesit....je to el. rele , zhavky su ovladane mosfet-mi...nie kontaktom rele...

kazda ma svoj spinaci obvod...

skor sa zameraj na zhavky ....lebo tieto univerzalne diag  ,nevedia rozoznat ktora je KO  , tak napisu rele....

Odesláno

asi budeš mít pravdu.

Jen se mi stalo to samé na R Kangoo 1.5 dCi 48 kW a tam opravdu odešlo žhavící relé.

Chtěl jsem to prostě jen rozebrat a vyčistit. Kolikrát je to příčina problémů.

Až zase budu mít chvilku, tak přeměřím svíčky a uvidí se.

Odesláno

tak jsem se dnes dostal na ty svíčky.

dvě jsou vadné. jen nevím, jak se dostanu na tu pravou po směru jízdy, je tam dost špatný, resp žádný přístup.

btw, díky za tip, tom.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...