Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Řízení Peugeot 207


Makinen22

Recommended Posts

no lisi se to tim, pro co jsou urceny, podle toho jsou naprogramovany, takze jaka je velikost rafku, plech, hlinik, typ motoru atd. V serviceboxu- katalogu ND peugeot, je asi 16-20 typu, ale nejsou tam uvedeny tyhle cisla ze stitku, co jsou na googlu na obrazcich. Google jsem samozrejme zkousel, ale nic rozumnyho nevypadlo, to by ses tu asi neptal, kdyz bys to vygooglil, ne :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si to googlil, ale na žádný rozdíl jsem nepřišel, až když jsem koupil to 6700 001 531 B a chtěl ho dát do auta tak jsem zjistil že jsou jiný konektory. Teď nemůžu v čechách sehnat ten motorek s označením 6700 002 324 který mám v autě a podle VIN by tam prý být neměl ( to auto jsem kupoval jako funglofku, takže žádná bouračka )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono záleží, jestli ten elektromotor je špatný mechanicky (prasklý obal, příruba, atd.) nebo elektricky (spálené vinutí). Pokud by bylo vinutí, tak ti to převinou většinou ve všech opravnách elektromotorů. Viz Google..Pokud mechanicky, tak bych pořešil přes vrakáč...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mechanicky poškozen není, jen nefunguje. Řídící jednotka hlásí chybu PO 606, to znamená že tam nejde napětí, když jsem to měřil tak tam napětí jde. Jediný problém co je že podle čísla není u nas ten elektromotor k sehnání, ani na vrakovišti. Jedině francie německo nebo švédsko. Číslo na motoru je 6700 002 324

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...