Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Android radio do 508


Rayan

Recommended Posts

Prepáčte páni, môžem Vás poprosiť na základe aj Vašich skúsenosti, rád by som si objednal Android radio, rozhodujem sa medzi týmito dvoma. 

Sú veľmi podobné cenový rozdiel je 5€, vie mi niekto poradiť či už podľa značky, predajcu, recenzií, skúseností alebo niečoho iného ktoré s týchto dvoch rádií mam objednať.

 

ďakujem za každú radu. 

1. 

https://www.aliexpress.com/item/Octa-8-Core-Android-CAR-DVD-player-FOR-PEUGEOT-508-car-audio-gps-stereo-head-unit/32812900068.html

 

2. 

https://www.aliexpress.com/item/WITSON-Android-8-0-IPS-HD-Screen-for-PEUGEOT-508-GPS-RADIO-NAVIGATION-4GB-RAM-32GB/32857277792.html

 

Predajca WITSON zatiaľ nereaguje na moje otázky čakám na nejaké odpovede už druhý deň, ten prvý reaguje promptne. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jim psal večer a ráno už jsem měl odpověď...zkus jim ještě napsat... Oni se občas asi zapomenou...ale vím, že někdo z tadyma Witson má a myslím bez problémů...myslím že mu to ukazovalo jen vyšší teplotu klimatizace ale nic vic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hladam predajcu so skladom v EU. Inač otázka je pravda, že budem musieť meniť staru GPS anténu za novú? Nedajú sa nejako len koncovky prípadne vymeniť? 

Aj mikrofón nepasuje? Kde je vôbec umiestnená originál anténa a mikrofón? ďakujem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Len pre info v téme "Navigace - signál GPS" mjsytic písal že anténa je hore pod spätným zrkadlom ale jednotka GPS je až v zadných dverách Pááááánni. Zrejme preto to nefunguje lebo na 508 je všetko duálne ako rádio anténa tak aj GPS anténa. 

gps.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak to urcite vyskusam lepsie ako tahat novy kabel. :-)

Dnes som objednal ked pride dam vediet co a ako. Objednal som nakoniec toto: 

https://www.aliexpress.com/item/Octa-8-Core-Android-CAR-DVD-player-FOR-PEUGEOT-508-car-audio-gps-stereo-head-unit/32812900068.html

 

komunikovali zo mnou aj o 23:30 ich casu. Obchodnici :-) Ale z Witsonu sa stale nikto neozval. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Chlapi chcem sa opýtať či neviete poradiť skade je najlepšie ťahať kabeláž pre zadnú kameru. Dostal som ju ako darček k android radiu a nieje to wifi kamera. 

Navod hladam uz druhy den a nikde som nic nenasiel.

Viem že bezdrátova by bola lepsia volba ale mam uz taku tak Vas poprosim o nejaky postup kade tahat po akej strane, z hora ci po podlahe..... Vopred ďakujem. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...