Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 405


jamall406

Recommended Posts

Ahoj všem mám na vás takovou prosbu. Ze dne na den mi přestalo startovat auto musím dlouho točit než naskočí.Po naskočení jde na 3 válce a šíleně se hulí z vyfuku (nespálená nafta nebo moc nafty?). po projetí cca 200-300m jde na 4 válce a z vyfuku ani mráček! ale na volnoběch se to nespraví musí se to jet projet. Ale když vypnu motor tak chvilku musim točit než naskočí i když je ohřáty máte někdo nějaky nápad kde začít určitě je to nějaká blbost.

a ješte jedna věc nemužu si ručně balonkem natlačit naftu když ho zmáčknu tak zustane splasklej.když nastartuju tak funguje. ale měl by určitě fungovat bez bežíciho motoru díky všem za rady. 

MOTOR 1.9TD 66kw r.v.1995

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Balonek na pumpování jsem neměl,na 405 a předtím na seatu byla normální pumpička na filtru,ale osobně si myslím, že se ti zavzdušnuje-hledat netěsnosti v palivové soustavě a ještě si bych onu pumpičku-balonek vyměnil,kdoví zda tě neopustil zrovna on.Jo a dosadit někde mezi filtr a čerpadlo průhlednou hadičku-pak jde vidět bublinky a hned víš kde jsi!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...