kocid Odesláno 30. květen 2017 Odesláno 30. květen 2017 Ahoj nemá někdo návod jak z boxeru 3 rv.2011 demontovat ovladač topení/klima. rozebral jsem celej střed palubky a nepřišel jsem na to Citovat
Tony555 Odesláno 10. listopad 2017 Odesláno 10. listopad 2017 podelili by ste sa o navod ako zdemontovat ovladac kurenia/klimy ? nesvieti mi polovica panelu tak by som si chcel vymenit ziarovky. dakujem Citovat
Dave_k Odesláno 15. listopad 2022 Odesláno 15. listopad 2022 Scháním tutéž radu. U služebního Jumpera (2015) nesvítí půlky ovládání ventilace. Jsem myslel, že tam jsou LEDky, ale asi ne. Tak jak na to? Odhaduju, prvotně vyndat rádio a pod ním budou asi klasicky nějaký torxy. Nečeká tam nějaký překvápko? Citovat
Dave_k Odesláno 16. listopad 2022 Odesláno 16. listopad 2022 (upraveno) Zatím jsem našel toto video. A ještě toto. Je to sice předchozí model, ale ten introš je skoro stejnej. Upraveno 16. listopad 2022 uživatelem Dave_k Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.