Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak vám topí 306


JirkaV

Recommended Posts

Ahoj,

mám podobný problém jako psal JirkaV. Teď, když jsou ty mrazy, tj. ráno -6 až -11, tak to trvá tak 5-7 km, než z toho jde vlažný vzduch a kolem 20 km než je teplý, ne horký. A to většinou poté, co najedu na dálnici a jedu těch 120 km/h, kdy to točí skoto 3tis.

Takže vyměním taky termostat. Jen se chci zeptat JirkyV, kde ho našel, jestli tam, kde radil AKCZ ?

A prováděl si odvzdušnění ?

Díky,

Bici

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vymena termostatu ti na 100% pomuze !

Nevim jak je to u 1,9TD, ale ja ho mel mezi hadici, ktera vstupuje do motoro od chladice a samotneho motoru. Kdyz uz jsem to delal, tak jsem kompletne vymenil chlad. kapalinu, takze odvzdusneni jsem delat musel.

Kazdopadne pokud budes vyndavat termostat, tak si myslim, ze se odvzdusneni nevyhnes !!! Ale neni to nic sloziteho !

Jinak na muj typ stal term. 252,- coz je sranda ;) a koupis ho skoro vsude, kde prodavaji nahr. dily !

J

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem resil taky termostat, koupil sem na Favo za 100,- trochu ostrihnul okraj aby sedel prumer a zacpal dirku na odvzdusneni nejtem:-))

Jezdil sem predtim stim odvzdusnenim a teplota mi v tehle mrazech lezla kolem 70ti,vic ne. Byla taky horka hadice vcetne chladice,i kdyz termostat otevira az pri 92st. Tam sem se s teplotou nedostal a presto tam proudila voda. Ted po ucpani otvoru a nastartovani je rapidni narust teploty a hadice je studena dokud termostat neotevre ,takze to fuguje :-)

Podobny tuning Favo termostatu sem uspesne resil i na Honde Civicu :-)

Proc vyhazovat penize za neco \"znackovyho\" , stejne je to vsechno jeden tchjwan. A navic ta paleta teplot od 83 do 96 st.. :-B

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 4 týdny později...

Zdravím všechny, jsem mezi vámi nováček, auto jsem si dovezl teprve včera.

Když se tady řeší topení chci se taky na něco zeptat. Auto mi celkem topi,

ale na přístrojovce mi teplota vyleze jen něco málo přes 70 stupňů:myslim

Je to normální, popř. co s tím? Moc díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Sagic

Zdravím všechny, jsem mezi vámi nováček, auto jsem si dovezl teprve včera.

Když se tady řeší topení chci se taky na něco zeptat. Auto mi celkem topi,

ale na přístrojovce mi teplota vyleze jen něco málo přes 70 stupňů:myslim

Je to normální, popř. co s tím? Moc díky!

Teplota na 70 je celkem normální.. mají to modely 98 a výš s origo termostatem:myslim ,Kdyby se ti to ,ale stějně nezdálo tak kup novy ale zhodnotou kolem 90 stupnů-seženeš ho za max 400,-Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...