rondob Odesláno 7. únor 2017 Odesláno 7. únor 2017 (upraveno) Ahojte, prosím o radu na priloženom odkaze na video je počuť taký hnusný pískavý zvuk môže to byť nejaká remenica? Ako zistím ktorá. Ozaj a napínacia kladka má tak čudne poskakovať? Treba mi o 6000 km meniť rozvody takže bude sa to rozoberať len mi vadia tie čudné zvuky. Motor ma 305000 ale je v dobrej kondícii. Dajú sa tie kladky nejako premazať? Upraveno 8. únor 2017 uživatelem rondob Citovat
rondob Odesláno 8. únor 2017 Autor Odesláno 8. únor 2017 poprosím Vás ešte o typ sady rozvodov. Na AK mi píše 141 zubov a nejaké kontrolné čísla .... kde nájdem to číslo ? Motor je RHY Vin mám v profile Ďakujem. Citovat
krtek 2 Odesláno 8. únor 2017 Odesláno 8. únor 2017 v odkaze vidim len svoje video cold start P406 hdi a vin u teba nevidim Citovat
rondob Odesláno 8. únor 2017 Autor Odesláno 8. únor 2017 (upraveno) fíha tak som to nejako pokašlal VIN : VF38ERHYF81169970 a to video som nahrával remenicu má divné zvuky Upraveno 8. únor 2017 uživatelem rondob Citovat
krtek 2 Odesláno 8. únor 2017 Odesláno 8. únor 2017 sada rozvodov u teba bez vodnej pumpy 0831 82 remen ma mat 141 zubov Citovat
rondob Odesláno 8. únor 2017 Autor Odesláno 8. únor 2017 Ďakujem za radu chcel by som aj pumpu Citovat
krtek 2 Odesláno 8. únor 2017 Odesláno 8. únor 2017 (upraveno) to piskanie mi pripomina volnobezku altika zhod remen a zatoc kladkami ak to bude oktak najskor ta volnobezka Upraveno 8. únor 2017 uživatelem krtek 2 Citovat
rondob Odesláno 8. únor 2017 Autor Odesláno 8. únor 2017 hmm... zdá sa mi že žiadnu volnobežku na alternátore nemám, je obyčajný kontroloval mi ho mechanik, skôr mám podozrenie na ten napinák ten plast je totiž odlepený od ložiska takže to tam má vôľu. stačí ak zaaretujem tú napínaciu kladku a uvoľním remeň? Ozaj a je normálne keď tá kladka na voľnobehu tak poskakuje? Mám s nimi stále problém pretože nemám namontovaný kryt pod motorom, nechce sa mi moc v tej zime ležať pod autom Citovat
krtek 2 Odesláno 8. únor 2017 Odesláno 8. únor 2017 napinak bud zaaretujues a das dole remen alebo nezaaretujes a das dole ,prvym sposobom to ide lahsie potom prave ten trepot kladky som tipoval na tu volnobezku ale vravis ze ju nemas Citovat
rondob Odesláno 8. únor 2017 Autor Odesláno 8. únor 2017 Ďakujem budem musieť nejako vydržať a popri rozvodoch vymením aj kladky a remeň. Krtek 2 mohol by som ťa poprosiť aj o číslo remeňa na moje autíčko? V lete mal byť vymenený remeň ale nahodili mi nejaký o 1 cm kratší a keďže iný nezohnal vrátil mi tam nazad starý. Citovat
krtek 2 Odesláno 8. únor 2017 Odesláno 8. únor 2017 (upraveno) su dva typy a zalezi to od toho aky mas klimakompresor na motore kompresor Sanden- remen 5750 VS dlzka 1740 kompresor Delphi- remen 5750 YG dlzka 1750 Upraveno 8. únor 2017 uživatelem krtek 2 Citovat
rondob Odesláno 8. únor 2017 Autor Odesláno 8. únor 2017 fuuu tak to budem musieť pod auto..... ozaj a tá voľnobežka, mala by byť aj na 66 kw? RHY ktovie či do toho niekto predomnou nevŕtal. Citovat
krtek 2 Odesláno 8. únor 2017 Odesláno 8. únor 2017 davalo sa kopa verzii alternatorov takze takto to nejde dohladat kludne mozu byt 66kw s volnobezkou a aj bez Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.