Lihous Odesláno 27. leden 2018 Odesláno 27. leden 2018 Vseobecne nalepovaci anteny jsou jen nahrazka do hodne dobre "pokryteho" prostoru coz u nas v CZ diky terenu neni zrovna ideal - navic predni pokovene sklo je zaruka nuloveho prijmu - mame vyzkousene "ALIEXPRES" to neslo odolat - vyhodil jsem pred lety jen cca 120Kc i kus dratu byl lepsi vysledek. A antena jde koupit i jednoduzssi ale otazka je co vse je v aute k stavajici pripojene ....a ji napajene / myslim signalem / Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 27. leden 2018 Odesláno 27. leden 2018 podle vinka tam ma vse 4 kabely takze GSM GPS a 2x radio Citovat
brixtr Odesláno 27. leden 2018 Autor Odesláno 27. leden 2018 No mám pouze Citroën c5 I a anténa napájí i GPS ale to nevyužívám takže bych to chtěl pouze na příjem FM Citovat
Lihous Odesláno 28. leden 2018 Odesláno 28. leden 2018 Pak by mela stacit antena klidne i z vrakooviste max se bude upravovat konektor na pripojeni kabelu ale ten bych i po nasich zkusenostech natahl novej - pokud se sunda strop neni to az tak velka veda a prace. Navic jde pripaskovat k puvodnimu a pod palubkou nemusi jit z podkoberce spodem ale v pohode "vrchem" jen necim omotat aby to nedelalo bordel - predevsim v zime. Vzhledove jsou anteny z peugeotu dostupne a celkem funkcni. Jen se jen zeptam pripojenim delsiho kabelu jen k radiu je prijem lepsi nebo zadny ? Nam u P406 odesel vstupni dil nasledovala mechanika CD a tak mame ne og radio. Citovat
brixtr Odesláno 28. leden 2018 Autor Odesláno 28. leden 2018 Jinou anténu sem neměl možnost vyzkoušet Citovat
brixtr Odesláno 28. leden 2018 Autor Odesláno 28. leden 2018 před 11 hodinami, Havlicek.Lukas napsal: podle vinka tam ma vse 4 kabely takze GSM GPS a 2x radio A nejde vůbec nic jak to myslíš že mám dvě rádia? Citovat
brixtr Odesláno 28. leden 2018 Autor Odesláno 28. leden 2018 Jako originál rádio tam nemám už dávno jen pro info... Takže sehnat nějakou použitou(ne univerzální) a komplet to natáhnout znovu? Citovat
brixtr Odesláno 28. leden 2018 Autor Odesláno 28. leden 2018 V tomhle se moc nevyznám ale šlo by tam dát jinou patu např. z 406stky i s prutem a napojit to na stávající anténní kabel? Nebo plácám kraviny? Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 28. leden 2018 Odesláno 28. leden 2018 ze 406 netusim - ale obyc zakladna s C5 (407) s jednoduchym prutem musi aspon jedna koncovka sedet Citovat
Lihous Odesláno 28. leden 2018 Odesláno 28. leden 2018 Ma antena vubec po vymene radia nejake napajeni ...? Citovat
brixtr Odesláno 28. leden 2018 Autor Odesláno 28. leden 2018 má... ono to radio předtím hrálo ale pak ...... dokonce jsem tenkrat nastavoval kabel Citovat
Lihous Odesláno 31. leden 2018 Odesláno 31. leden 2018 Asi bych zafrcel na nejake vrakoviste poptal se po antene pripadne ji zkusil. Jinak pokud nepujde naladit ani na "kus dratu" zasunuteho misto anteniho svodu bude bud hodne spatny prijem a nebo spatny vstupni dil radia..... Dalsi moznost je zkusit jine radio od nekoho komu 100% funguje a bude ochotny stravit 30min teto operace Proste ho pripojit na stavajici rozvod / predpokladam ze tam je ISO a ten neni nejak dobastleny po domacku - pak by bylo klidne i mozne ze by bylo i druhe radio na odneseni do sberneho dvora Citovat
brixtr Odesláno 31. leden 2018 Autor Odesláno 31. leden 2018 nn je tam normál iso dodané s sony radiem... takže prostě zkoušet a zkoušet... Citovat
brixtr Odesláno 3. únor 2018 Autor Odesláno 3. únor 2018 Tak na radu @Lihouse jsem začal prohazovat rádia a je to jasné... Je v háji moje rádio mám na to asi smůlu Takže děkuji za nakopnuti správným směrem Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.