kukikuk Odesláno 19. prosinec 2016 Odesláno 19. prosinec 2016 Kamosova 307 nekdy nejde nastartovat na originalni klicek ve kterem je i dalkove ovladani. Vetsinou nejde nastartovat když je zima ale s nahradnim klickem auto jde nastartovat. Další věc je, ze tim klickem co nejde nastartovat jde auto na dalku jen odemknout nikoli zamknout. Vypada to na imobilizer. Da se imobilizer zkoumat pomoci diagnostiky? Popripade kdyby byl spatnej klicek, musí se koupit novej? Nebo se da nakodovat i z nejakeho jiného auta? Citovat
Dave_k Odesláno 21. prosinec 2016 Odesláno 21. prosinec 2016 V klíči je čip? Přes diagnostiku znovu napárovat. Potřebuješ 4místnej kód imobilizéru. Jakej to je rok výroby? Citovat
kukikuk Odesláno 21. prosinec 2016 Autor Odesláno 21. prosinec 2016 A kde v diagnostice najdu to parovani? Rok kouknu a napisu. Citovat
kukikuk Odesláno 21. prosinec 2016 Autor Odesláno 21. prosinec 2016 Je to rok 2004 a diagboxem se tam nemuzu dostat:-(. Ale v diagboxu by mel byt i pp2000 ne? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.