Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P406 HDi po přidání zdechne(chcípne)


Mirastr

Recommended Posts

:D

sak som ti to uz pisal v tom je chyba 

musis zadat 406R  mas novy model 

sak sa ti aj fotka auta zobrazi ,neni ti  ci cudne ze sa to na tvoje auto nepodoba?sice mne na 406 ukazuje tiez novy model(fotka) i ked je to nespravne tak sry no co cinska dia neni to dokonale 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No napsal bych toho víc ale měl jsem Caps Lock a to je tu zakázaný a znovu to psát nechci. Každopádně to konečně frčí. Startovalo to z těžka tj. cca 3-5sec( asi snímač říká o nízkém tlaku) a aktuální hodnota tlaku(volnoběh) je někde 235 bar korekce vstřikovačů jsou -0,6 , -0,7 a u jednoho + 2 (asi je to ten do kterého jsem lezl :))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak bych to pro dnešek rozpustil. Dneska mě otec přitáhl s nezničitelnou feldou na laně. Nerad bych ho ve 23:00 budil. Zitra  jedu pro 407ku tak po cestě koupím vstřik(snad mi dají slušnej) Zatím mockrát díky!!! Bez tebe bych se sem nedostal !! 

Ostatní mi poradily dodatky vkládat pomocí tlačítka upravit a psát bez Caps Locku.

(Což výrazně zvíšilo pravděpodobnost úspěchu!)

Upraveno uživatelem Mirastr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale sak tam ti pise pozadovany tlak(to co chce rj motora) a potom realny tlak (to co tam v skutocnosti mas ) tak si porovnaj ci to sedi podla mna nebude

to same o tlaku turba 

toto uz neni obycajna citacka chybovych kodov :) tak si pozri co vsetko tam mas akurat nelez do programovani mozes zabit auto ked nevies co robis 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau krtku. Vyměnil jsem vstřik č 1 a okamžitě po startu rozdílový tlak max10 bar. aktuální těch 300. Po projetí přidání a tak max rozdíl 55 barů oproti žádanému a jen na chvilinku. Takže to vypadá dobře.

Ještě k těm korekcím. jeden -0,43         -0,67         -0,2        a ten co jsem měnil a měl cca +2,5   má +1,29  znamená to, že se blíží jeho konec? Nebo? Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pozri tym korekciam az tak moc nerozumiem len viem ze kolega mechanik ked tam vidi hodnoty nad 1.5 v pluse tak vstrekovac meni 

no tomu vstrekovacu uchazi moc nafty do prepadu neviem co by som ti k tomu viac povedal 

davas aditivum?

skus to precistit TEC 2000 aditivum najlepsie by bolo napriamo aby sa to nenariedilo s naftou len u nas co mame bosch vstrekovanie je to trochu zlozitejsie napojit lebo potrebujeme pridavne cerpadlo koli tlaku 

ja davam dlhodobo do kazdej nadrze VIF a korekcie sa mi vylepsili  tak to davam stale 

 

toto https://1olej.sk/produkt/kvapaliny-a-prisady/aditiva-prisady/do-nafty/tec-2000-cistic-palivovej-sust-diesel-375ml/ 

osobne som ho neskusal ale na yotube mas kopa videi a po  jednorazovej aplikacii neriedeneho tec sa vylepsili korekcie na diagnostike 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dával jsem Vif cca 5 let a poslední rok jsem stále jen je příště ho musím koupit atd. samá výmluva i sem koukal na 5l kanystřík tuším 1150Kč Co mě to zlobí tj cca 1500km je tam VIFu víc než je třeba, ale ten "novej" možná Vif ani neviděl. No viděl dal jsem ho na  5 minut do ultrasonic čističky (dávám VIF s naftou , ale v celku...nerozebíral jsem ho. no podivam se na to za pár dní. Když už to umím připojit (DAM a 406R...:)

Upraveno uživatelem Mirastr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...