Sniper17 Odesláno 8. listopad 2016 Odesláno 8. listopad 2016 Zdarec včera se mi párkrát během jízdy seknul tachometr na cca.80km/h pak padnul dolu a nešel vůbec,mám přistrojovku bez otáčkoměru ale jednu plonkovou s otáčkoměrem mám co vše musím udělat aby otáčkoměr fungoval ? díky Jirka. Citovat
myšut Odesláno 9. listopad 2016 Odesláno 9. listopad 2016 rozebrat ji a spojit podle představ ,ty jednotlivý části kaple jsou zaměnitelný ...shodné s Bx,kdosi to i zaměnil na Bx ,měl tam z 405ky...tady je to vidět ,jak to prosvítá zespod to drží 2 -3 šroubečky ....jednotlivé díly http://www.citroenclub.eu/forum/download/file.php?id=759 problém máš nejspíš s bowdenu ,že padl ....jak se chvěje ,je načlej ,ale to je stará bolest na rozchodění točkoměru je toho popsáno mraky ...benzín bere impulz z 1 pin cívky u benálu,z řj , nafta z čidla otáček nad setrvákem Citovat
Sniper17 Odesláno 9. listopad 2016 Autor Odesláno 9. listopad 2016 Díky za info o víkendu se na to vrhnu Citovat
myšut Odesláno 9. listopad 2016 Odesláno 9. listopad 2016 (upraveno) a až tě zase budou svrbět prsty jak s ovzdušňovákem a štárt v tom ,tak náhon na bowden z Xa 95 a mladší ,406, xm a podobné .... co má vývod navíc na 3 piny , jsou na uni palPc ,třeba od Veramonu ....taky už je to vymyšlené. tady to máš : 4 piny na točkoměr z 309 plus minus konstra impulz - to modré našikmo Upraveno 9. listopad 2016 uživatelem myšut Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.