krtek 2 Odesláno 11. srpen 2016 Odesláno 11. srpen 2016 take veci ma mechanik ked nema tak k takym ani nelez tipovaci co ti poviem Citovat
krtek 2 Odesláno 11. srpen 2016 Odesláno 11. srpen 2016 (upraveno) staci ti tlakomer obycajny do 3 barov kupis hocikde na nete len redukciu ti nejaku treba spravit aby si to mohol na hadicku nasadit Upraveno 11. srpen 2016 uživatelem krtek 2 Citovat
Antoan80 Odesláno 11. srpen 2016 Autor Odesláno 11. srpen 2016 (upraveno) redukciu nebude problem. Tlakomer staci na pneumatiky ci? ako by som vycistil hadicu z nadrze ku filtru? iba prefuknut kompresorom? Myslim ze tam bude sajtraj lebo na napadlo ked pises o tom tlaku tak na palivovom som mal zaschnuty sajtrajt. Ak by ro ostalo niekde v hadici a zaschlo to by mohlo znizit tlak ci? aj stara podavacka mala zaslepene sitko bordelom skoro z 3/4. Upraveno 11. srpen 2016 uživatelem Antoan80 Citovat
krtek 2 Odesláno 11. srpen 2016 Odesláno 11. srpen 2016 kompresorom prefuknes potom pustis cerpadlo a naftou pretlacis zbytok zachytis do nadobky (hadicku stiahnes z filtra) neviem ci maju v lekarni manometer podavacku si kupil kompletnu ci len ten valcek? Citovat
vladosr Odesláno 11. srpen 2016 Odesláno 11. srpen 2016 nekonecny pribeh... stale novy topic , stale tie iste info.... preco sa nepokracuje v zacatom , aby bolo kazdemu jasne o co ide..... niekedy , ked chce clovek nieco akoze usetrit , a nerozumie tomu , tak strati kopec casu a aj penez... nieco sa poradit da....no toto malo ist k niekomu , co je v cr doma , ma aj vybavu... toto by som uz do dielni nebral ani ja.... Citovat
Antoan80 Odesláno 12. srpen 2016 Autor Odesláno 12. srpen 2016 před 8 hodinami, krtek 2 napsal: kompresorom prefuknes potom pustis cerpadlo a naftou pretlacis zbytok zachytis do nadobky (hadicku stiahnes z filtra) neviem ci maju v lekarni manometer podavacku si kupil kompletnu ci len ten valcek? komplet cca 75€ Citovat
Antoan80 Odesláno 12. srpen 2016 Autor Odesláno 12. srpen 2016 před 8 hodinami, vladosr napsal: nekonecny pribeh... stale novy topic , stale tie iste info.... preco sa nepokracuje v zacatom , aby bolo kazdemu jasne o co ide..... niekedy , ked chce clovek nieco akoze usetrit , a nerozumie tomu , tak strati kopec casu a aj penez... nieco sa poradit da....no toto malo ist k niekomu , co je v cr doma , ma aj vybavu... toto by som uz do dielni nebral ani ja.... ak si pamatam tak po premerani kablov drv ventilu si sa uz neozval. Mali to 2 mechanici. Jeden ze cerpadlo sa snazi tlacit ale uz nevladze do pozadovaneho tlaku tak sa menilo cerpadlo. druhy zmeral prepady a ze jedna tryska je fuc a 2 budu onedlho tak sa vymenili vstreky. Ja som sa im nestaral do toho. Dokonca aj rozvody som dal vymenit nakolko zacala tiect vodna pumpa. Ked to neslo tak sused ze palivove cerpadlo. Tak aj to. ale auto nic. Ked sme vybrali snimac tlaku a prefukli tak chyba na chvilu zmizla (ale natocili len na sprej) ale ked auto zdochlo tak sa opat objavila. Vyssie niekto pisal ci ide napajanie na zhavice. Ma to s tym suvis? ja som to neopravoval ako debil na ulici. Islo do toho dost penazi,baba to chce zapalit. Bud som narazil na ojebavakov alebo na chytrich mechanikov co picu vedia ale boli ochotny a tym ma odrbali. Citovat
Antoan80 Odesláno 12. srpen 2016 Autor Odesláno 12. srpen 2016 Apropo, ked sme po posledne natocili tam kolisali otacky cca 900-950. Citovat
krtek 2 Odesláno 12. srpen 2016 Odesláno 12. srpen 2016 (upraveno) 3 cerpadla ,3 drv ventili ,vstrekovace ,podavacka kompletny filter, a ostane ti uz len snimac tlaku paliva na railu ,skusili ste ho aspon vycistit? je docela mozne ze pozadovany tlak v railu mas ale ten snimac dava falosny udaj a rj motora koli tomu neotvara vstrekovace lebo si mysli ze tlak nemas zase by to chcelo napojit budik na rail a porovnat tlaky z dia a budiku ale taky budik na velke tlaky hocikto nema vecsinou len dizel servisy ale zase ked robis s dielami nebude pre teba problem na skusku zohnat snimac Upraveno 12. srpen 2016 uživatelem krtek 2 Citovat
Antoan80 Odesláno 12. srpen 2016 Autor Odesláno 12. srpen 2016 před 10 hodinami, krtek 2 napsal: 3 cerpadla ,3 drv ventili ,vstrekovace ,podavacka kompletny filter, a ostane ti uz len snimac tlaku paliva na railu ,skusili ste ho aspon vycistit? je docela mozne ze pozadovany tlak v railu mas ale ten snimac dava falosny udaj a rj motora koli tomu neotvara vstrekovace lebo si mysli ze tlak nemas zase by to chcelo napojit budik na rail a porovnat tlaky z dia a budiku ale taky budik na velke tlaky hocikto nema vecsinou len dizel servisy ale zase ked robis s dielami nebude pre teba problem na skusku zohnat snimac ked mas novy diel nemozes ho namontovat inak mi ho nezoberu spat. Takze ked robis s dielmy zozenies len dobru cenu nie vratku. prefukli ale nepomohlo asi. Mam jazdeny tak vyskusam zajtra to prehodit Citovat
krtek 2 Odesláno 12. srpen 2016 Odesláno 12. srpen 2016 no vidis vravim ze nemas problem snimac zohnat ci novy alebo pouzity je jedno nie? Citovat
Antoan80 Odesláno 12. srpen 2016 Autor Odesláno 12. srpen 2016 som kúpil za 300 kč jazdený 120,000 km Citovat
Antoan80 Odesláno 13. srpen 2016 Autor Odesláno 13. srpen 2016 vymeneny snimac tlaku paliva a nejde. Vecer to ide na diagnostiku a uvidime. Nemoze byt niekkde chyba v elektrike alebo zly snimac nieco napr.kluky lebo ked to na start dame na sprej krasne ide. Aj pomali sa s tym da ist ale akonahne do vykonu zrazu sekne. Proste sekne a to doslova. Citovat
krtek 2 Odesláno 13. srpen 2016 Odesláno 13. srpen 2016 keby je zly snimac otaciek auto nenatoci vobec Citovat
vladosr Odesláno 13. srpen 2016 Odesláno 13. srpen 2016 tak si vecer na diag pozri synchronizacia -ano...a budes vediet , ze kluka a vacka su ok... aj po el. stranke.... Citovat
Antoan80 Odesláno 13. srpen 2016 Autor Odesláno 13. srpen 2016 (upraveno) v palivovom systeme to nebude. Diagnostika az zajtra,musel ist prec. Je normalne ze sam si streknem trosku spreju, prejdem do auta a normalne ho natocim? dnes sme boli na diagnostike. Presiel som tam sam, otacky ale max do 2300 a start trosku spreju a sadnem v klude a natocim. Diagnostika ukazovala nizky tlak paliva cca 170barov na neutrali. Chcem sa opytat nakolko mi mechanik povedal ze ak som mal zasraty palivovy system moze byt zasrata aj rampa aj ventil co tam je a tym padom prepusta naftu aj ked sa auto vypne. Ja tomu nerozumiem tak mi to vie niekto vysvetlit a ci to je mozne? Nakolko auto zacalo blbnut ked som prejazdil pomali rezervu. V pripade nutnosti dam foto na poziadanie stareho podavacieho cerpadla. http://peugeot-club.by/board/topic/13503-psa-fault-codes-kody-oshibok-pezhositroen/ Upraveno 15. srpen 2016 uživatelem Antoan80 Citovat
Antoan80 Odesláno 14. říjen 2016 Autor Odesláno 14. říjen 2016 Opravené. Zlý kábel na DRV ventil. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.