dasket Odesláno 6. červenec 2016 Odesláno 6. červenec 2016 nejde mi na pojistku proud,, neví někdo odkud je to řízené,nebo je to přes nějaké relátko prosím o pomoc už jsem v koncích Citovat
Péťa Odesláno 6. červenec 2016 Odesláno 6. červenec 2016 Asi to bude podobné, jako u 406tky. Multifunkční relé v kasliku s řídící jednotkou. Citovat
dasket Odesláno 6. červenec 2016 Autor Odesláno 6. červenec 2016 dík ale nevím jak je označeno je jich tam víc Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.