vlado330 Odesláno 2. červenec 2016 Odesláno 2. červenec 2016 mam peugout 1.6hdi stretol sa nekto uz s timto Citovat
parizov Odesláno 2. červenec 2016 Odesláno 2. červenec 2016 Vadný odlitek? Moc to u mě na mobilu není vidět... Citovat
stajgrpavel Odesláno 3. červenec 2016 Odesláno 3. červenec 2016 Možná by bylo dobré napsat co se ti tam nezdá ? Mě jen napadli ty černé skvrny . Citovat
Míla72 Odesláno 3. červenec 2016 Odesláno 3. červenec 2016 Pokud se nepletu, černé očouzení znamená únik z výfukového systemu. Myslím že není složité tento únik odhalit. Patrně tam bude prasklina. Ale může se roztáhnout pod výkonem, a tedy na studenym nebude toliko vidět. Ale zaráží mne to, proč je to foto z forum307.com Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.