Dakaros Odesláno 20. prosinec 2005 Odesláno 20. prosinec 2005 Chtěl bych se zeptat, jestli pasují poloosy z P309 1.9GTi do P309 1.4i. Na první pohled se zdají být stejný? Mají Ty z GTi větší pevnost? Díky za odpověď. Citovat
durino81 Odesláno 20. prosinec 2005 Odesláno 20. prosinec 2005 Tak to neviem, ale viem, ze ked som ja menil polos na mojej 309 1,4, tak som ju objednaval podla katalogu dodavatela na 55kw motor TU3 (mam to aj v technicaku, ze mam 55kw) a prisla mi o nieco hrubsia, cca 2 mm. Tak mi ju nastastie obratom (za den) vymenili sa slabsiu (tusim 51kw). Takze si myslim, ze do GTI 1,9 bude hrubsia. Neviem presne, myslim, ze moja mala priemer 23mm a ta hrubsia 25mm, ale uz si to nepamatam presne... Citovat
mart Odesláno 18. leden 2006 Odesláno 18. leden 2006 dle mě nepasujou, prostě to je francouzký auto:xvul, ty dělaj snad na každej typ jiný věci Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.