KoudaK Odesláno 29. duben 2016 Odesláno 29. duben 2016 Mám problém moje 309 1.1i prostě přestala jet. Přestalo to házet jiskru. Cívka i rozdělovač jsou v pořádku. Už to párkrát udělalo ale vždy jsem nastartoval a odjel. Ale teď už nic.. Točí ale nenastartuje.. Co by to mohlo být? Citovat
myšut Odesláno 29. duben 2016 Odesláno 29. duben 2016 uvolněná kostra, špatný uměrňovač v altu,tlak paliva, spíše ale uklepaný rozpojený drát,když to začlo blbnout Citovat
KoudaK Odesláno 29. duben 2016 Autor Odesláno 29. duben 2016 Za všechno co šlo sem zatahal,Benzin tam valí dobře... A usmernovac v altíku by svítila kontrolka dobíjení... Citovat
ozzy56 Odesláno 29. duben 2016 Odesláno 29. duben 2016 podle toho, že ti to dělalo už dříve, bych taky tipovat ten prodřený-uklepaný drát Citovat
myšut Odesláno 29. duben 2016 Odesláno 29. duben 2016 shoď sání a nacpi tam decku benálu natvrdo ..jestli se roztočí ,pak to motorem není.... Citovat
Pe.Tr Odesláno 29. duben 2016 Odesláno 29. duben 2016 Nema to na rozdelovaci ten modul zapalovani? Vim ze na 1,4i jsem ho mel, chvilema zlobil,vzdy jsem ocistil plochy, dal tam trochu vodiveho gelu a chvilku zas fungoval nez umrel uplne. Citovat
KoudaK Odesláno 29. duben 2016 Autor Odesláno 29. duben 2016 Nene ten modul tam není. Je tam klasickéj rozdělovač. To s tou deckou benzínu mě přijde zbytečný, potřebuji zjistit proč nejde šalina do cívky. Citovat
KoudaK Odesláno 29. duben 2016 Autor Odesláno 29. duben 2016 Do cívky vede konektor se 4mi piny z čehož dva jsou označeny + a - a ty sou hluchý... Citovat
myšut Odesláno 29. duben 2016 Odesláno 29. duben 2016 (upraveno) takže zelenina po zimě ....ven to do teplých s měřákem a jdi na to. ať žijou frantíci... http://www.citroenclub.eu/forum/download/file.php?id=870 http://www.citroenclub.eu/forum/download/file.php?id=868 Upraveno 29. duben 2016 uživatelem myšut Citovat
KoudaK Odesláno 29. duben 2016 Autor Odesláno 29. duben 2016 http://auto.bazos.cz/inzerat/60091715/Prodam-Peugeot-Partner-19D.php Já to spíš vidím takhle... Citovat
KoudaK Odesláno 29. duben 2016 Autor Odesláno 29. duben 2016 Napíchnout na to řidici jednotku z 1,6i asi moc nepomůže, co? Citovat
myšut Odesláno 29. duben 2016 Odesláno 29. duben 2016 já se vyloženě děsím inzerátů ... po starém pánovi, nebo jezdila s tím žena , pravidelná údržba,málo najeto a pod...... starej se neohne , nevleze pod to , jediný co umí dát tomu naftu ,nevymění si sám ani žárovku .... Citovat
KoudaK Odesláno 29. duben 2016 Autor Odesláno 29. duben 2016 No jo dvojkova bedna a tenhle motor je co chci a je jich strašně málo. Všechno je to jen dvou mistny.. Citovat
myšut Odesláno 29. duben 2016 Odesláno 29. duben 2016 (upraveno) když ji miluješ..... vidím ty opravený futra ,opravený barák,plast okna,nahrubo fasád ....tak proč dál držet dodávku ....šup s ní do světa.... prdlajs děda s tím jezdil......kdo kdy viděl aby dědek jezdil s krabicí.....neumí s tím ani couvat ,nevidí kde má začátek auta a auto bez jedinýho šrámu....? dědci chtěl káru typu sax nebo 3 dviřko ,bo se jim z toho dobře leze..ty 3 roky se sanitkou mě otevřely oči. Upraveno 29. duben 2016 uživatelem myšut Citovat
myšut Odesláno 29. duben 2016 Odesláno 29. duben 2016 (upraveno) to trkne i slepýho: já jsem prvním majitelem v ČR S autem jezdil starší pán po dálnici K autu přidám 20 litrů oleje 10W 40 titan fusch. to 3viřko vidím na tý poslední fotce , a logiky věci mi to neštymuje ani dál....proč by mě měl dědek jezdit v pracovní dodávce,když má3dviřko.....??? jedině že je to na něj napsaný ohledně pojistky ....malá sazba. Tahle kára tahala.Ta se neflákala. Sedačka lehce vepředu opěrák dozadu jak křeslo ....velkej chlap asi ten děda.... lidi mají strašnou touhu něco vyzvednout ,vychválit tak že to až bolí....motor nepřetáčel kdo může napsat takovou hovadinu....?dědci přece zařadí 4ku při 50 cce a jedou valšoj cestou necestou kamion nekamion.....a ta děvucha na 3tí fotce..... chlap dostal barák ,zrenovoval ,potřeboval dodávku ,natahal matroš stavěl teď to dává do frcu.Líbivka bez šrámu. 20 litrů oleje....proboha ,já mám na starost 3 auta a když potřebuju měnit,koupím si těch 5 litrů.....já nejsem OSVč abych si to odepsal z daní.... výrazná cena podtrhuje celou inzerci .Mám teď marketing ve II semestru a tohle je ukázkové. podle mě máš na 1.1 vadnou cívku ,uklepaný drát ze spínačky nebo spínačku na odchodu a zatěžuješ se autem za 3O tis......... Upraveno 29. duben 2016 uživatelem myšut Citovat
Pe.Tr Odesláno 29. duben 2016 Odesláno 29. duben 2016 Nene ten modul tam není. Je tam klasickéj rozdělovač. To s tou deckou benzínu mě přijde zbytečný, potřebuji zjistit proč nejde šalina do cívky. modul je ikdyž máš rozdělovač , je na dvou šroubcích Citovat
KoudaK Odesláno 29. duben 2016 Autor Odesláno 29. duben 2016 modul je ikdyž máš rozdělovač , je na dvou šroubcích Ta černá placka přilepena zboku? Citovat
KoudaK Odesláno 29. duben 2016 Autor Odesláno 29. duben 2016 Cívka byla promerena elektrikářem a je dobrá.. Citovat
Pe.Tr Odesláno 29. duben 2016 Odesláno 29. duben 2016 Jj ta placka odesláno z mého telefonu co držím v ruce Citovat
KoudaK Odesláno 29. duben 2016 Autor Odesláno 29. duben 2016 Tak PeTr vyhrál bludistaka.. Bylo to tím čidlem.. Máš u mě panáka.. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.