ozzy56 Odesláno 24. duben 2016 Odesláno 24. duben 2016 ahoj, máte někdo přístup k vstupenkám na Black Sabbath 30.6. v O2 Areně? chci 2 kusy, nabídněte cenu a do kterého sektoru jsou Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 26. duben 2016 Odesláno 26. duben 2016 On Axel už zaskakuje i u Black Sabath?? Co vim tak jsou to AC/DC u kterých má být Citovat
ozzy56 Odesláno 26. duben 2016 Autor Odesláno 26. duben 2016 nene, mají tam být všichni kromě bubeníka Warda, takže Ozzy, Iommi,Butler... nikdo nic? Citovat
ozzy56 Odesláno 4. červenec 2016 Autor Odesláno 4. červenec 2016 byli jste někdo? já jsem ty lístky nakonec nesehnal Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.