velkybanan Odesláno 29. srpen 2016 Odesláno 29. srpen 2016 Pokud meris 12 a pak po startovani 3v tak mas nekde prechodak. Vem merak na odpor a mer od rele k bsm Citovat
juraj4522 Odesláno 29. srpen 2016 Autor Odesláno 29. srpen 2016 A ked je kabel dobry tak aky ma mat odpor ? Citovat
juraj4522 Odesláno 29. srpen 2016 Autor Odesláno 29. srpen 2016 před 3 minutami, krtek 2 napsal: zato ta nespoji bo je to zablokovane Ked je prechodak na napajani k cievke tak ma nespoji cez diag ? Citovat
krtek 2 Odesláno 29. srpen 2016 Odesláno 29. srpen 2016 ne ,ked je bloknuta rj motora od immo Citovat
krtek 2 Odesláno 29. srpen 2016 Odesláno 29. srpen 2016 (upraveno) skus pohynat kablami na citacej cievke ci to natoci inak zdechlo to za jazdy ale si prisiel k autu a uz nenatocil? Upraveno 29. srpen 2016 uživatelem krtek 2 Citovat
vladosr Odesláno 29. srpen 2016 Odesláno 29. srpen 2016 tiez si myslim , ze pri tych vymenach sa nieco nedodrzalo... svietil by klucik...neviem ako u 306 Citovat
krtek 2 Odesláno 29. srpen 2016 Odesláno 29. srpen 2016 (upraveno) stare pezoty nesvietia preto je to nahouby myslim ako old model nemas tam ani na to kontrolku Upraveno 29. srpen 2016 uživatelem krtek 2 Citovat
juraj4522 Odesláno 29. srpen 2016 Autor Odesláno 29. srpen 2016 Je to 97 a rano som prisiel a uz som nenatocil diag mi nesviety a mam jednu RJ doma aj kruzok a spinacku aj cip tak som odpojil baterku na 30min potom som vymenil RJ spinacku a kruzok zapojil som vsetko a skusil som startovat a spravalo sa to tak isto a kamarat ma taku istu 306 tak se to takym istym postupom vymenily a ked sme povodnu daly do jeho auto pekne nastartovalo cize RJ som vylucil uz len ze by mi zlbol immo lebo predtym som si mohol diag pripojit pekne Da sa nejako immo vypojit aby som ho mohol vylucit ? Bez toho aby som potreboval diag ? Citovat
krtek 2 Odesláno 29. srpen 2016 Odesláno 29. srpen 2016 ked klucik otocis naskoci aspon jedno rele v tom dvojrele? Citovat
krtek 2 Odesláno 29. srpen 2016 Odesláno 29. srpen 2016 a snimac otacok jak vies ze je ok davali ste ho do kamosovej 1.6? Citovat
juraj4522 Odesláno 29. srpen 2016 Autor Odesláno 29. srpen 2016 Ano ten funguje daval som ho aj do 1.4 Citovat
juraj4522 Odesláno 29. srpen 2016 Autor Odesláno 29. srpen 2016 (upraveno) On stale startoval bez problemou a aj ked presiel 25km domov tak aj doma mu to este startovalo RJ,kruzok,spinacka,kluc a cip,dvoj rele,inducka,kable,snimac kluky poprehadzovane na jeho a opacne on stale startoval a ja nie Upraveno 29. srpen 2016 uživatelem juraj4522 Citovat
krtek 2 Odesláno 29. srpen 2016 Odesláno 29. srpen 2016 (upraveno) no musis premerat napajanie a kostry RJ motora a tiea premerat kabel snimaca otaciek co ide do rj motora meras proti kostre odpor a na troch pinoch musis namerat kostra, kostra , desiatky koliohmov Upraveno 29. srpen 2016 uživatelem krtek 2 Citovat
juraj4522 Odesláno 29. srpen 2016 Autor Odesláno 29. srpen 2016 (upraveno) No pozrem si v autodatach rozdelenie pinou na sktekri k RJ a zajtra to skusim prepipat a zmerat odpory ak bude dobry kabel s kostrou do RJ kolko to ma mat odpor alebo ak bude kabel dobry tak nebude mat odpor ? A snimac som meral odpor na pinoch od cidla Upraveno 29. srpen 2016 uživatelem juraj4522 Citovat
krtek 2 Odesláno 29. srpen 2016 Odesláno 29. srpen 2016 (upraveno) snimac meraj protikus konektor ten co do rj motora ide merias odpor voci kostre dva piny ti ukazu odpor blizky nule napr 0.6 ohma a ten tretitimusi ukazat odpor v desiatkach kiloohmov kable do rj motora nemeraj odpor ale volty otocis klucik a merias napetie na pinoch rj motora voci kostre a kostry do rj motora mozes merat odpor pri vyp kluciku otocis klucika na pine 18 a 37 rj motora musis mat 12v proti kostre auta piny 14,2,19 su kostry snadto sedi Upraveno 29. srpen 2016 uživatelem krtek 2 Citovat
juraj4522 Odesláno 30. srpen 2016 Autor Odesláno 30. srpen 2016 Snimac kluky som premeral a Pin1 neukazal nic Pin2 neukazal nic Pin3 01.0 Om Inak konektor RJ motora by mal byt v poriadku lebo 18,37 pin maju 12v A 14,2,19 je kostra Citovat
juraj4522 Odesláno 30. srpen 2016 Autor Odesláno 30. srpen 2016 (upraveno) Inak pin cislo 35 rJ imobilizeru ma mat pri zapnutom kluciku 11-14v a ja tam meram len 0,68v tu bude asi pes zakopany Pozeral som spravu ale narazovy mam prepojeny na priamo a ta schema mne nic nehovori :/ elektrika neni moja moc silna stranka Upraveno 30. srpen 2016 uživatelem juraj4522 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.