krtek 2 Odesláno 30. duben 2016 Odesláno 30. duben 2016 (upraveno) 370 ohmov musis namerat meraj vsetky 3 piny vsetky kombinacie jedna kombinacia ti musi ukazat cca 370 ohmov zvysne kombinacie neukazu nic nulu a hned premeraj protikus konektorr ten co smeruje az do rj motora meraj proti kostre ohmy musis namerat dve kostry a treti pin ti bude ukazovak desiatky kiloohmov tym preveris kable do rj motora od snimaca Upraveno 30. duben 2016 uživatelem krtek 2 Citovat
juraj4522 Odesláno 30. duben 2016 Autor Odesláno 30. duben 2016 No ked si mi napisal rele cerpadla tak ma napadlo ze ja ro rele za RJ motora mam olepene paskou tak som ho vytiahol smrdi ako zhorene a jedno rele pekne zopina ked zapnem kluce ale to druhe nezopina a ked ho spojim tak mam na pine3 12v a zacne hucat aj podavacie ale iskru stale nehadze musim najst merak na odpor a zmerat to cidlo na zotrvaku Citovat
krtek 2 Odesláno 30. duben 2016 Odesláno 30. duben 2016 inak ked tocis motorom kontrolka motoru zhasne? Citovat
juraj4522 Odesláno 30. duben 2016 Autor Odesláno 30. duben 2016 Nie svieti ale to mi vzdy tak robylo az ked som nastartoval tak zhasla Citovat
krtek 2 Odesláno 30. duben 2016 Odesláno 30. duben 2016 (upraveno) na tom rele premeraj piny 3 a 10 odpor ma byt cca 85 ohmov ak nenamerias nic je spalene a druhe rele piny 12a 7 to by malo byt ok ak naskakuje tiez 85 ohmov musis namerat Upraveno 30. duben 2016 uživatelem krtek 2 Citovat
juraj4522 Odesláno 2. květen 2016 Autor Odesláno 2. květen 2016 (upraveno) Rele pini 3 a 10 82.5ohmov Pin 12 a 7 82.7ohmov Ale to rele co zopina cerpadlo to to mi kluce nezopnu musim manualne ho spojit A snimac zotrvaku neukazujr ziaden odpor na ziadnej kombinacii cize ten bude mrtvy Edit to cele som si aj pomeral ci tam ide elektrika aby ho zoplo a elektrika tak ide ale preco ho nechce zopnut ide tam 12.40v Ale.na tom pole ktory rozopina rele cerpadla je stale 12.4V co je na rele pin11 a napetie by malo zmiznut ked idem startovat ale nezmizne a na pole ked je zopnute rele tak je tam 12.4v len ked ide aj pol aby bolo rele rozopnute tak mi ho nezopne aspon podla mna by to tak malo byt To dolne rele je to ktore nezopina je stale v takejto polohe Upraveno 2. květen 2016 uživatelem juraj4522 Citovat
krtek 2 Odesláno 2. květen 2016 Odesláno 2. květen 2016 (upraveno) napetie meras proti kostre auta ze? no relatku nestaci len plus 12v ale takisto potrebuje kostru ako ten tvoj merak a tu kostru mu pripne rj motora tych 12 voltov mu tam posles ty po otoceni klucika a kostru mu tam zase pripne rj motora tomu rele cerpadla ,to druhe rele ma kostru pripnutu napriamo na karoseriu takze po otoceni klucika naskoci a napaja snimace v aute pin 11 je silovy privod od baterky s ovladanim rele nesuvisi a rj motora ti nepripne kostru preto lebo nema a nedostava impulzy od snimaca otaciek je preruseny ked si nic nenameral na nom ,takze vymen snimac otaciek ak si meral dobre ten snimac(odpor) ze ti ani na jednej kombinacii neukazalo nejaky odpor tak je to tym ze nenastartujes rj motora nevie ake su otacky motora, takze nevie kedy ma hadzat a ako rychlo hadzat iskru ,takze to odstavi a preto to nejde Upraveno 2. květen 2016 uživatelem krtek 2 Citovat
juraj4522 Odesláno 2. květen 2016 Autor Odesláno 2. květen 2016 aj som si to myslel ze to bude vsetko kvoly tomu snimacu je na nom vyrazene 1997 rok vyroby auta tak jaj chapem ze vypovedal sluzbu ale zo dna na den no stava sa pozeral som a kamarat ma taky isti snimac s 1.4 je tam presne taky isty aj odpor meral a je 370 ako v katalogoch tak dufam ze to pojde lebo cinu tam davat nechcem a valeo alebo hella vychadza okolo 100eur a to je teraz dost :/ Citovat
krtek 2 Odesláno 2. květen 2016 Odesláno 2. květen 2016 (upraveno) pojde to po vymene ,to sa neboj ,snimac vyber von pravdepodobne bude zo spodu trafeny( odrety) ,preto to odide okamzite ak vravis ze cievka rele je opalena tak vymen aj to dvojrele komplet na fotke nevidno dobre ci mu nieco je alebo nieje Upraveno 2. květen 2016 uživatelem krtek 2 Citovat
juraj4522 Odesláno 7. květen 2016 Autor Odesláno 7. květen 2016 Krtek dakujem za pomoc pugig zase ide ako ma bolo to snimacom kluky dal som z tej 1.4 a behal som na tom a potom z Ho po 2dnoch odpalilo tak som kupil novy a zatial drzi pekne na brnk startuje ani neprotoci celu otocku uz musim doriesit len moju druhu 306 1.4 ktora tiez nestartuje Citovat
juraj4522 Odesláno 7. květen 2016 Autor Odesláno 7. květen 2016 No 1.6 idem dat striekat a 1.4 som kupil za par € ze startovala zle ale nakonic nemala tlaky boly kruzky a ventily KO tak som prekruzkoval zabrusil ventile zlozil nastavil vole par dni isla pekne tichucko a na druhy den nic benzin,iskru,vzduch ma tlaky ma ale nenaskoci tak cakam na diag lebo sviety aj diagnostika ale to ma este tu 2pinovu a neviem najst nikoho kto ma koncovku a vie to diagnostikovat tak chcem akurat ist pozriet ako sa to vyblikuje a skusit to sam doma aby som vedel ake chyby to ukaze Citovat
juraj4522 Odesláno 29. srpen 2016 Autor Odesláno 29. srpen 2016 Caute zase moja 306 1.6 zacala no skrej prestala startovat po otoceni klucom nefunguje ani cerpadlo(ked ho dam priamo tak cerpadlo ide a tlaci benzin) a nehadze iskru cidlo kluky je funkcne a aj tak to nejde vybral som aj vstrek. rampu a vstreky nestriekaju a nehadze iskru premeral som aj dvoj rele a to je funkcne uz ma traz fakt nic nenapada proste ked zopnem kluce tak dvoj rele sa nezopne ale ked ho mechanicky zopnm tak ide cerpadlo ale iskru nehadze skusal sm dve inducky ako aj druhe kable a viecky akurat som nameral na konektore inducky ked zacnem tocit tak do inducky mi klesne stava na nejakych 5V inak pred startovanim tam je prud tak ako je nabyta baterka napada vas nieco ? diag nesviety a nechce ma spojit ani cez univerzal diag a ani cez lexiu a skusal som aj dalsie dve RJ s klucom a nepomohlo ani aby nastartovalo a ani na pripojenie Citovat
vladosr Odesláno 29. srpen 2016 Odesláno 29. srpen 2016 ked ti nesvieti kontrolka poruchy motoru, nie je zopnute dvoj rele....skus zatlacit narazovy spinac....potom uz len poistky... ako sa to stalo... Citovat
juraj4522 Odesláno 29. srpen 2016 Autor Odesláno 29. srpen 2016 narazovy som skusal zatlacit je zataceny skusal som ho prepojit aj na priamo bez zmeny a stalo sa to z noci do rana akurat som si vsimol ze mi sviety ta ovalna kontrolka STOP ale ked zacnem startovat zhasne Citovat
vladosr Odesláno 29. srpen 2016 Odesláno 29. srpen 2016 ak ho mas prepojeni musi dvoj rele cvaknut a svietit kontrolka diag... inac ecu nema napajanie , cize ani snimace a vstreky.... potom uz le skusit dat ine rele....a poistky vsetky premerat ziarovkovou skusackou...nie vyzualne... pri zapnutom kluciku...... Citovat
juraj4522 Odesláno 29. srpen 2016 Autor Odesláno 29. srpen 2016 (upraveno) vsetky poistky premerane multimetrom aj pod palubkou a pri motore diag nesvieti len ta STOP do inducky stava ide ale ked zacnem startovat padne na 2-3V konektor pre vstreky (2pin) jeden pin 12V a 2pin ma 7v tak si myslim ze RJ bude mat napajanie a vnej nebude problem skusal som dve RJ aj kluc som mal ku kazdej aj cip a dvoj rele tiez menene dva kusi s pojazdneho auta Upraveno 29. srpen 2016 uživatelem juraj4522 Citovat
vladosr Odesláno 29. srpen 2016 Odesláno 29. srpen 2016 (upraveno) vidim , ze si v tom uz dost doma.... tak sa snaz najst problem , ked zatlacis rucne prve rele , ci ti zopne kontrolku diag....... ked ho budes drzat a zatlacis druhe musi ist cerpadlo...... potom uz len problem z imno... merak je niekedy zradny....ukaze napatie , no z druhej strany...preto vzdy skusacka.... Upraveno 29. srpen 2016 uživatelem vladosr Citovat
juraj4522 Odesláno 29. srpen 2016 Autor Odesláno 29. srpen 2016 poistky aj meriam ale aj prepipavam pve rele mi zopne same ale diag nesvieti ani ked ja manualne zopnem druhe rele a ide cerpadlo tiez ma napada immo len ho neviem cez lexiu pozriet ani cez delphi diag lebo ma nespoji budem sa s tym hrat a skusat vsetko mozne aj kazdu radu a ak nie zanesiem elektrikarovi ale to nerad lebo to bude blbost a vypita pekny balik a aj tak mi nepovie kde bola chyba Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.