juraj4522 Odesláno 24. duben 2016 Odesláno 24. duben 2016 Caute moj pugi zacal trocha strajkovvat zacalo to tym ze ked som zacal staartovaat taak bolo pocut len ako kedy cvaknutie cievky na starteri a asi na 10pokus vzdy nastartoval tak som ho rozobral a bol KO tak som za par eur zohnal druhy dobry bol nahoddeny v aute a isiel pekne ale ked som ho nahodil tak roby to iste ale uz na 5pokuss zacne tocit motorom a nastartoval a asi po 20km som zhasol auto a uzz som nenastartoval lebo nejde podavacie cerpadlo auto stalo 9mesiacov v teplej garazi tk som ho dal na priamo na 12v a neetocilo tak som objednal nove dneska som ho nahoddil a ked dam klucce do 2polohy tak cerpadlo nejde ale ked ho dam napriamo tak idde meral som aj steker a neni tam stava vsetky poistky su dobre aj relatko cvaka tak uz neviem kde je chyba dal som aj baterku nabyt ale nepohohlo kostry som pozeral vsetky ocistene ale ziadna zmena tak by som chcel vediet ci sa niekto stretol s takymto problemo aj z tym cvakanim namiesto startovania a z tym ze nejdde podavacie cerpadlo Citovat
juraj4522 Odesláno 24. duben 2016 Autor Odesláno 24. duben 2016 Fuu tak som to neeskusal ale alee predpokladam ze asi heej lebo lebo cerpadlo nebzuci ani ked dam do druhej polohy a ani ked zacnem startovat ako predtym Citovat
juraj4522 Odesláno 24. duben 2016 Autor Odesláno 24. duben 2016 Ale pojdem skusit a dam vediet ci to natocim Citovat
juraj4522 Odesláno 25. duben 2016 Autor Odesláno 25. duben 2016 Nepomohlo nenastartujem ani ked dam cerpadlo na priamo Citovat
juraj4522 Odesláno 30. duben 2016 Autor Odesláno 30. duben 2016 Sviecky vonku nahodene na kable oprete o kostru a ani jedna nedava iskru ani ked som dal stare nahradne tak ani tie vymenil som kable ale nepomohlo ako zistim ci je v poriadku indukcna cievka ? Citovat
juraj4522 Odesláno 30. duben 2016 Autor Odesláno 30. duben 2016 Dobre inducnu cievku som vylucil lebo som bol kupit v mototechne novu nejaku schemu na konektor k cievke ma niekto ? Ze ktore su stale pod prudom a ktore su riadiace zrejme od cidla pri zotrvaku ? Citovat
juraj4522 Odesláno 30. duben 2016 Autor Odesláno 30. duben 2016 Dobre inducnu cievku som vylucil lebo som bol kupit v mototechne novu nejaku schemu na konektor k cievke ma niekto ? Ze ktore su stale pod prudom a ktore su riadiace zrejme od cidla pri zotrvaku ? Citovat
krtek 2 Odesláno 30. duben 2016 Odesláno 30. duben 2016 (upraveno) pin 3 je napajanie plus 12v(a to po otoceni klucika na par sekund a potom trvale pri startovani ) , piny 1 a 2 su spinacie(riadiace\) od rj motora kup si ziarovkovu skusacku ,stoji par drobnych da sa par veci premerat ten snimac otaciek je pravdepodobny tiez ide premerat inak to je viacbodove vstrekovanie? na kazdy valec mas samostatny vstrekovac? ,vstrekovanie tiez treba preverit ci funguje Upraveno 30. duben 2016 uživatelem krtek 2 Citovat
juraj4522 Odesláno 30. duben 2016 Autor Odesláno 30. duben 2016 je to viacbod a do vstrekov stava ide idem pohladat skusacku a pojdem to premerat ked uz viem ktore treba merat Citovat
krtek 2 Odesláno 30. duben 2016 Odesláno 30. duben 2016 do vstrekov stava ide,ale aj ovlada vstreky? Citovat
juraj4522 Odesláno 30. duben 2016 Autor Odesláno 30. duben 2016 da sa to nejako odmerat alebo mam vybrat rampu aj z vstrekmi a zacat startovat a pozerat ci budu striekat ? Citovat
krtek 2 Odesláno 30. duben 2016 Odesláno 30. duben 2016 (upraveno) no tou skusackou sa daju tie vstreky testnut alebo vybrat rampu palivovu a sledovat ale to je pracnejsie o dost Upraveno 30. duben 2016 uživatelem krtek 2 Citovat
krtek 2 Odesláno 30. duben 2016 Odesláno 30. duben 2016 sviecky si jak testoval? po jednej si ukostroval ci si vsetky prilozil naraz na kostru a pozeral iskru? Citovat
juraj4522 Odesláno 30. duben 2016 Autor Odesláno 30. duben 2016 No pin 3 mam kostru na stekri od inducky A skusal som aj po jednej ale potom aj vsetky 4naraz Citovat
krtek 2 Odesláno 30. duben 2016 Odesláno 30. duben 2016 to ti ukazuje kostru cez cerpadlo musis tocit motorom vtedy tam musis mat plus 12 volt merak zapojis jeden hrot na minis pol baterky alebo kostru vozidla a druhy hrot na pin 3 a otocit klucik do druhej polohy(ale to ti musi otocit druha osoba ,ty merias) a na par sekund sa musi zjavit 12 voltov potom pri startovani tam musi byt vkuse 12 voltov prestane startovat zmizne 12 voltov Citovat
juraj4522 Odesláno 30. duben 2016 Autor Odesláno 30. duben 2016 Ked dam klud do druhej polohy neni tam 12v a ani ked sa snazim startovat ani na jednom pine tam neni 12v a ta kostra na pine 3 je aj ked mam cerpadlo odpojene Citovat
krtek 2 Odesláno 30. duben 2016 Odesláno 30. duben 2016 kostra neni dolezita lebo na ten pin 3 je napojenych viac veci ,problem je ze ti nenaskakuje rele cerpadla z toho je napajany aj ten pin 3 cievky Citovat
krtek 2 Odesláno 30. duben 2016 Odesláno 30. duben 2016 (upraveno) vyber snimac otaciek alebo len rozpoj jeho kabel a na jeho konektore meraj piny 1a 2 aky maju odpor daj vinkod nech viem aky snimac tam mas kolko ohmov mas namerat Upraveno 30. duben 2016 uživatelem krtek 2 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.