kusto.cz Odesláno 17. duben 2016 Odesláno 17. duben 2016 (upraveno) ahoj klubáci. Dneska jsem se koněčně odhodlal zaslepit EGR u 307 2.0 HDI 66kW 2001. A ono se zdá, že se zaslepil sám.. Tudíž otázka. Záslepku jsem si udělal, jen ještě bych rád zaslepil tu podtlakovou? hadičku. Je možné že mi vede od Egr ventilu někam uplně dopředu motoru ? Viz poslední fotka. Jinak budu muset vyčistit to sací potrubí. Čim se to dobře čistí ten karbon ? demotoval to někdo ? Upraveno 17. duben 2016 uživatelem kusto.cz Citovat
kusto.cz Odesláno 17. duben 2016 Autor Odesláno 17. duben 2016 je tam hrozně blbej přístup. nejradši bych jí rozdělal někde v půjce motoru. to by nevadilo ne ? Citovat
krtek 2 Odesláno 17. duben 2016 Odesláno 17. duben 2016 (upraveno) no hladaj solenoid od egr tam ide ta hadicka v podstate je jedno kde to zaslepis ale musis zaslepit tu stranu hadicky (po rozcvaknuti hadicky) ktora ide na solenoid aby si nestracal zbytocne podtlak v sustave Upraveno 17. duben 2016 uživatelem krtek 2 Citovat
kusto.cz Odesláno 17. duben 2016 Autor Odesláno 17. duben 2016 je to dobře jak jsem vyznačil na fotce. na první šipce dám podložku a druhá je ta hadička co mám přerušit a zatěsnit ? Citovat
krtek 2 Odesláno 17. duben 2016 Odesláno 17. duben 2016 (upraveno) v podstate ano ale vecsinou sa podlozka dava priamo pod egr ale mozes aj tam kde sipka ukazuje len pocitaj s tym ze sa ti v zime bude motor pomalsie ohrievat po zaslepeni sice uz sa ti pomalsie zahrieva lebo egr je totalne zaneseny , hadicka tiez ok Upraveno 17. duben 2016 uživatelem krtek 2 Citovat
kusto.cz Odesláno 17. duben 2016 Autor Odesláno 17. duben 2016 ano ano, zahřívá. čekám i ted 15 minut ráno než se ohřeje. ale jestli čekám 5 nebo 15 min už mi je jedno na studeno nejezdim nikdy. díky za odpověd Citovat
krtek 2 Odesláno 17. duben 2016 Odesláno 17. duben 2016 tiez si zaslepenim odstavis spalinovy vymenik (respektive uz je odstaveny)ten na foto co je napojeny na egr ,ten tiez trochu pomaha k rychlejsemu zohriatiu motora Citovat
kusto.cz Odesláno 17. duben 2016 Autor Odesláno 17. duben 2016 tak já tedka nevim.. mám ho jen vyčistit a nechat funkční ? každej píše že ho zaslepuje.. Citovat
krtek 2 Odesláno 17. duben 2016 Odesláno 17. duben 2016 (upraveno) no skus ho vycistit a rozhybat ak motor bude robit problemy(trhat)tak ho zaslepis ale asi je uz neskoro je zbetonovany pravdepodobne ,no tazko veberes uvidis v jakom stave to je Upraveno 17. duben 2016 uživatelem krtek 2 Citovat
straki007 Odesláno 18. duben 2016 Odesláno 18. duben 2016 tiez si zaslepenim odstavis spalinovy vymenik (respektive uz je odstaveny)ten na foto co je napojeny na egr ,ten tiez trochu pomaha k rychlejsemu zohriatiu motora Co je spalinovy vymenik? Citovat
krtek 2 Odesláno 18. duben 2016 Odesláno 18. duben 2016 (upraveno) chladic vyfukovych plynov,som mal na mysli Upraveno 18. duben 2016 uživatelem krtek 2 Citovat
Pezott1 Odesláno 10. duben 2021 Odesláno 10. duben 2021 Zdarec co je lepší zaslepit nebo koupit noví EGR ventil jaký to má výhody jaký ne každý píše něco jinyho Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.