Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zatraceny srnky


Emiš

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...
  • O 2 měsíce později...

Srnky nebrat !!!

Vcera me jedna z boku celne potkala. Vzhledem k tomu, ze mam \"akusticky\" brzdy, tak jsem ji jeste stacil trochu varovat, tak zpomalila a vzala mi bok. Bohuzel to odneslo sklicko blinkru. Byla to desna haluz. No, nicmene ted shanim predni blinkr - nebo spis napad. Vyrabeji se jenom celni kryty, nebo musim koupit cely predni blinkr? Kvuli lehce vysypanemu sklu se mi ho nechce menit. Zatim to mam prelepene izolackou ... ma nekdo nejaky napad ?

Jinak je Vozik kompletni :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam zatim jednoho holuba :-) a to jsem jen dojizdel na krizovatku, tak 10-20kou

blbec si myslel ze kdyz bude dal sedet uprostred silnice tak se vejde mezi kola... asi byl zvyklej na nakladaky, protoze ho dost prekvapilo vejfukovy potrubi o ktery si rozsekal hlavu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a malem bych zapomel na jednoho jezevcika... vylitnul ze vrat rovnou pod predni spoiler a od ty doby ho mam prasklej :mad:

tak jsem zastavil a sel se omluvit majiteli, kterej mezitim vylezl ven, omrknul situaci, vzal psa a se slovy \"vidis blbce, ja jsem ti to vzdycky rikal\" ho hodil do poplenice... a jeste se me ptal jestli to nemam moc rozmlaceny ze by mi prispel na opravu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako jo :)

rikal ze se divi ze to ten pes vydrzel tak dlouho, protoze takhle vybihal \"pod auta\" poslednich par let... mozna chtel spachat sebevrazdu a nedarilo se mu to :D

druhej extrem jsem potkal cestou Sec - Pardubice. lezel si v klidu na ceste v pravym pruhu a musel jsem ho objet. a kdyz jsem se vecer vracel, lezel na druhy strane silnice, tak jsem ho musel objet znova... a naprosto letargickej, bylo videt ze to dela hodne dlouho a nikdo ho zatim neprejel :)

mozna se ucil u kojotu v americkych rezervacich... tam jsou to pekny bestie, prijdou k autu, stoupnou si pred a za a pripadne ho cely obklici a cekaji, nez clovek vyhodi susenku nebo neco jinyho z okynka a pak teprve ho \"pusti\"

:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...