Leggatstreetcars Odesláno 17. prosinec 2005 Odesláno 17. prosinec 2005 1.MUSÍŠ VĚDĚT, KDE KUPOVAT 2. PŘI SROVNÁNÍ S HONDOU - URČITĚ! Citovat
Matt Odesláno 17. prosinec 2005 Odesláno 17. prosinec 2005 Původně zaslal: Leggatstreetcars 1.MUSÍŠ VĚDĚT, KDE KUPOVAT 2. PŘI SROVNÁNÍ S HONDOU - URČITĚ! mam obe znacky, takze vim o cem mluvim, je to blbost, ty mas hondu??? Citovat
Matt Odesláno 17. prosinec 2005 Odesláno 17. prosinec 2005 a jakou ze na to sou tak drahy ND???? NSX???? :D:D:D:D Citovat
Leggatstreetcars Odesláno 17. prosinec 2005 Odesláno 17. prosinec 2005 NO COMMENT........opravdu tomu asi nerozumím - SORRY:roker Citovat
Leggatstreetcars Odesláno 17. prosinec 2005 Odesláno 17. prosinec 2005 civic, acord, P406 - 2x, 306 - 4x, kit G, Mazda MPV I. 2x, MPV II tdi, supra 2x, leon cupra 03, audi A6 Q, A6 2,6, Pick up CADDY 3x, Transit 03, Sprinter 05 - 4x, Brava, Twingo, Escort RS, 205 Cabrio 1.8 td, Omega B, corsa B GSi,R19 td, Golf Spiderman II 370 HP na závody, Stavím T16 a pak jestě některy mr.ky co nestojej za řeč Peugeoty dělám 9 let. (už nejenom) Citovat
Matt Odesláno 17. prosinec 2005 Odesláno 17. prosinec 2005 tak ja nevim cece, jestli teda nevis kde kupovat ND na hondy nebo ja nevim proc se ti zdaji drazsi Citovat
Leggatstreetcars Odesláno 17. prosinec 2005 Odesláno 17. prosinec 2005 nechci se hádat, ale u dílů z druhovyroby je P na tom líp. naopak u hondy si musis chvilku pockat. Prave delam GO predni napravy na civicu a chce se me zvracet, lepsi si dovezt jiny auto z venci.... Citovat
Matt Odesláno 17. prosinec 2005 Odesláno 17. prosinec 2005 tak asi udelame kompromis, ty neumis nakupovat ND na hondy a ja na peugeota Citovat
Leggatstreetcars Odesláno 17. prosinec 2005 Odesláno 17. prosinec 2005 jinak kdyby si potreboval nejaky ty dily na 406, tak mam Citovat
Matt Odesláno 17. prosinec 2005 Odesláno 17. prosinec 2005 no a az budes potrebovat dily na hondu tak pisni, hele odkud jsi? Citovat
-=Michal=- Odesláno 18. prosinec 2005 Odesláno 18. prosinec 2005 Původně zaslal: Matt jo dneska napadl je to na picu Miluju sníh a zimní sporty :mrk Citovat
Matt Odesláno 18. prosinec 2005 Odesláno 18. prosinec 2005 ja ne neda se poradne jezdit, kdyz je sucho tak je taky prdel a nemusis se bat ze nekde uklouznes Citovat
barenst Odesláno 19. prosinec 2005 Odesláno 19. prosinec 2005 O to jde jezdit na suchu je lehke ale jezdit na snehu Citovat
Matt Odesláno 20. prosinec 2005 Odesláno 20. prosinec 2005 na jezdeni na snehu taky neni nic tezkyho, ale kdyz jeden po suche silnici a najednou je tam na kraji zmrzla louze kterou prehlidnes, takt to je potom na picu Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.