Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prahové lišty - sedan


FALC

Recommended Posts

Zdar,

měl bych dotaz ohledně prahových lišt. Má někdo informaci kde bych je mohl sehnat a zda se dají jednoduše z prahů sundat, nebo to je nalepovací folie.. Doplňuji, že mi jde o origo. lišty.

Předem děkuju za pomoc. Je to fakt hezký a praktický doplněk, jen tím moje kráska nejí vybavena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj měl jsem na mysli ty s nápisem peugeot. Něco jako tohle, ale na sedana, posílám odkaz - https://www.google.cz/search?q=prahov%C3%A9+li%C5%A1ty+peugeot+406+ori&biw=1366&bih=643&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjIl4qt24HMAhVlYJoKHREUAjcQ_AUIBigB#tbm=isch&q=kryty+prah%C5%AF+peugeot+406+ori&imgrc=aRhJNcFqX_O_tM%3A Dávalo se to do vyšší výbavy. V autorizovaném se zeptám dík. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 2 týdny později...

:Díky, podívám se na to. Ptal jsem se i přímo v peugeotu. Tam nemají problém mi je za dva dny dodat. Ale za cenu 6900 kč asi opravdu ne :D

Ta cena je hustá, jsem nevěděl co vozím ve své 406 za poklady :o

 

Jinak na 306 jsem si pořídil tohle a pak jsem zjistil, že se s tím můžu akorát tak vyfotit :D

 

http://www.aliexpress.com/item/2008-2009-2010-2011-2012-2013-2015-for-Peugeot-206-207-307-308s-3008-407-408/32370315531.html?spm=2114.10010108.1000014.3.LoUeXO

Upraveno uživatelem Roman 2105
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V peugeotu se dá samostatně objednat jak levá tak pravá strana, ale třeba jenom předek nikoli :D Jak, že jen vyfotit ? A otázka pro ty, kteří vlastní již několikátou 406, to na každém modelu od roku 99- byly ty lišty jenom přilepovací ? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...