leo909 Odesláno 19. březen 2016 Odesláno 19. březen 2016 Prosím Vás, akú úlohu má tento "ventil"? 2.0 hdi. Citovat
krtek 2 Odesláno 19. březen 2016 Odesláno 19. březen 2016 (upraveno) to je 406 old model? 80kw? vypada to ako tlmic pulzacii nafty na privode Upraveno 19. březen 2016 uživatelem krtek 2 Citovat
leo909 Odesláno 19. březen 2016 Autor Odesláno 19. březen 2016 to je 406 old model? 80kw? vypada to ako tlmic pulzacii nafty na privode áno 406 - 2001 - 80kw Citovat
krtek 2 Odesláno 19. březen 2016 Odesláno 19. březen 2016 (upraveno) tak novy model ked rv 2001 Upraveno 19. březen 2016 uživatelem krtek 2 Citovat
leo909 Odesláno 19. březen 2016 Autor Odesláno 19. březen 2016 tak novy model ked rv 2001 pri štarte ako si podávacie čerpadlo pumpuje naftu, tých pár sekúnd, tak ten tlmič píska, je to OK ? Citovat
krtek 2 Odesláno 19. březen 2016 Odesláno 19. březen 2016 (upraveno) vadi ti to? ked hej tak ho vyhod a prepoj hadickou Upraveno 19. březen 2016 uživatelem krtek 2 Citovat
leo909 Odesláno 19. březen 2016 Autor Odesláno 19. březen 2016 vadi ti to? ked hej tak ho vyhod a prepoj hadickou ak to je len o tom či mi to vadí, tak nech si píska ak to nemá žiaden iný vplyv v prívode nafty Citovat
krtek 2 Odesláno 19. březen 2016 Odesláno 19. březen 2016 pokial auto jazdi v poho tak neries ze piska ,tlmi to len pulzovanie privodnej nafty do filtru ked to tam nebude nic sa nestane ja ho tam nemam Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.