ThomasP Odesláno 2. březen 2016 Autor Odesláno 2. březen 2016 Ahoj lidičky tak pořád nemám vyřešeno nic ,do dratu na čerpadlo v nadrži nejde stale proud ,rele cerpadla moje auto nema asi je v te jednotce BSM do pojistky na cerpadlo nejde vubec zadna stava driv se auto dalo restartovat vypnutim motoru dnes se neda ani po vymazani chyb pres diag cerpadlo jede na stali proud pres kabel z baterie po vymazani chyb a znovu nastartovani skace auto behem nekolika vterin do nouzaku a vypisuje na dislay:(STOP Engine managment system faluty),( Depulation system faluty ) uz si nevim rady cely tyden v tom lezim a zadna zmena auto nejde na neutral pres 3500 a za jizdy pres 3000 ot. Citovat
ThomasP Odesláno 2. březen 2016 Autor Odesláno 2. březen 2016 Podtlaky mam vyreseny nove cidlo na sacim potrubi stalo 1200, A Swirl take novej uz funkcni hadice na podtlaku vsechny po kontrole jsou ok jeste jak zjistim ze ze funguji ty klapky na valcich na te ose osa se pohybuje hned po nastartovani ale dofam ze i ty klapky oeviraj nevim jak jsou k te ose prichicene nebo nejsou to mne take zajima ??? Citovat
ThomasP Odesláno 2. březen 2016 Autor Odesláno 2. březen 2016 Podtlaky mam vyreseny nove cidlo na sacim potrubi stalo 1200, A Swirl take novej uz funkcni hadice na podtlaku vsechny po kontrole jsou ok jeste jak zjistim ze ze funguji ty klapky na valcich na te ose osa se pohybuje hned po nastartovani ale dofam ze i ty klapky oeviraj nevim jak jsou k te ose prichicene nebo nejsou to mne take zajima ??? Citovat
krtek 2 Odesláno 2. březen 2016 Odesláno 2. březen 2016 http://www.autocats.ws/manual/peugeot/607/info/tc/b1ds01ke.htm Citovat
ThomasP Odesláno 2. březen 2016 Autor Odesláno 2. březen 2016 Dekuji moc ted uz chapu jejich system funguji na principu klapek karburatoru tak ze otvirat by meli mohl by jsi mi prosim jeste nekde sehnat ksm vede ten kabel od cerpadla z nadrze do ktereho svazku nebo na ktery konektor??? A z palubky od kud je vedenej k pojistce v motorovem prostoru ??? Predem za pomoc dekuji Citovat
krtek 2 Odesláno 2. březen 2016 Odesláno 2. březen 2016 (upraveno) ten svirl by som skusil odpojit mechanicku cast a otvorit mechanicky ci nieco nezmeni k scheme na tvoje auto nemam pristup bohuzial ale su tu clenovia co pristup maju a snad ti niekto da vies nevala sa to len tak na nete povecsine Upraveno 2. březen 2016 uživatelem krtek 2 Citovat
ThomasP Odesláno 2. březen 2016 Autor Odesláno 2. březen 2016 Ja dneska byl s tim i peugeotu a kluci tam byli ochotny sice diag mam svoji ale chtel jsem aby se mi potvrdili chyby co to nacita mne a to se potvrdilo pak asi hodku litali tri kolem auta a skouseli to odstranit ale aspon mne navedli na tu pojistkovici BSM a rekli mi ze relatko by melo byt v poho ze cvaka ale nevedi zda prevadi ale ze do pojistky nede stava tak ze to bude mezi palubkou a BSM ja jen nechci rozebirat cely auto kvuli dratu abych sel po nem a zjistil kam vede Citovat
ThomasP Odesláno 2. březen 2016 Autor Odesláno 2. březen 2016 Jo a ten swirl jsem skousel mechanicky take a nereagovalo to porad stejna par sekund a nouzak Citovat
krtek 2 Odesláno 2. březen 2016 Odesláno 2. březen 2016 (upraveno) no ked ti tvrdia ze rele cvaka od cerpadla tak rele bude mat natuti opaleny spinaci kontakt a preto to neposiela na poistku poistka je na tej bsm vsak? Upraveno 2. březen 2016 uživatelem krtek 2 Citovat
ThomasP Odesláno 2. březen 2016 Autor Odesláno 2. březen 2016 Presne tak rele je na Bsm a pojistka take Citovat
krtek 2 Odesláno 2. březen 2016 Odesláno 2. březen 2016 (upraveno) jak sa to pobabralo vsetko naraz ci postupne? mas na mysli ze rele je v BSM nie na BSM? Upraveno 2. březen 2016 uživatelem krtek 2 Citovat
ThomasP Odesláno 2. březen 2016 Autor Odesláno 2. březen 2016 Mne jen zarazilo ze mne to hodilo sice sporadickou chybu (u1003 sid 801 can komunikace mm6lp zadna komunikace v siti ) a pak U1118 sid 803 prijem porucha multiplexovani zadne bsi nebo sdeleni klimatizace ?? ECM. MM6LP dialog s BSI zadna Komunikace s Bsi a oni mi rikali ze je vse v poradku ze jim to hlasi egr ventil ale jednotky pry v poradku Citovat
ThomasP Odesláno 2. březen 2016 Autor Odesláno 2. březen 2016 Jo jo obcas auto spadlo do nouzaku tak dvakrat do tydne stacilo zastavit vypnout motor vytahnout klic zamknout a odemknout a auto zase jelo pak jsem prijel k dilne sel ladit motorku a vecer chci jet domu a uz jsem nenastartoval myslelel jsem ze mi spatne ukazuje rucicka paliva a ze dosla nafta tak jsem zajel napumpu a privezl 10 l nafty nalil jsem a po 10 minutach pokusu o nastartovani jsem zjistil ze neslisim cerpadlo tak jsem to tam nechal a druhy den jsem zacal hledat pricinu a zjistil ze auto jede cerpadlo na primo a nouzovy rezim Citovat
krtek 2 Odesláno 2. březen 2016 Odesláno 2. březen 2016 tazko sa vyjadrit ked nevidim to vnutorne zapojenie bsm na to cerpadlo ale tie jednotky niesu vsemohuce a nemaju na vsetko spetnu vezbu to znamena ze ani nemusi vediet ze nejde stava na cerpadlo Citovat
ThomasP Odesláno 2. březen 2016 Autor Odesláno 2. březen 2016 Ja prave muslel zds neklekla BSI ale v peu mi rekli ze to ne ze ta neodchazi spis bsm ale nevedeli jiste Citovat
ThomasP Odesláno 2. březen 2016 Autor Odesláno 2. březen 2016 Rad bych se podival do bsm ale ta nejde rozdelat je cela zalita v gume ale mam tady par fotek rozebrane svoji jednotky ja to posilal kamosovy a on mi rika ze je na tistaku pocarsno fixem ale mne se to nezda Citovat
ThomasP Odesláno 2. březen 2016 Autor Odesláno 2. březen 2016 Nevim je to na tistaku skusim to znovu poslat nebo se to asi nezobrazilo Citovat
krtek 2 Odesláno 3. březen 2016 Odesláno 3. březen 2016 inak pred tym rele (na jeho spinaci kontakt )bude tiez poistka o vecsej hodnote tak by som prezrel vsetky aby som toto vylucil Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.