lukas jandora Odesláno 28. únor 2016 Odesláno 28. únor 2016 Ahoj chtel bych se optat zda uz nebyl nekdo s 308 HDI s EGR off,FAP je venku a motor je nachipovanej na STK hlavne co se tyce emisi....Jak to probihalo a zda se treba slo ´´domluvit´´ s technikem....Posledni dobou je kolem toho celkem hodne zprav tak sem celkem zvedavej jak moc prisne to tedka je.
Laďa Odesláno 28. únor 2016 Odesláno 28. únor 2016 http://www.peugeot-club.com/index.php?app=core&module=search&do=search&fromMainBar=1 Co se bojíš, však Bruntál máš kousek
Guest minimaxa Odesláno 28. únor 2016 Odesláno 28. únor 2016 Je tady o tom napsáno dost. použij hledání. tady lock.
Recommended Posts