Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Zdravim, mam peugeot 508 r.v. 2012 a chcel by som don dostat cz/sk a nove mapy. Ja som uz skusal stiahnut mapy 2015 hodil som to dnu ale asi nefunguju lebo nemam rok stary obchvat. Bol by niekto ochotny mi stym pomoct asi treba hodit ten software 2.8 a potom tie mapy. Ma niekto skusenosti, vie to niekto v okoli alebo vie o nejakom servise kde nebudem platit viac ako 50 eur ? Dakujem

Odesláno

Ked sa hodi verzia softu 2.8 nic neprestane fungovat ? Som myslel ze ked bude novy soft pojde aj cz... U nas v lion car bb povedali ze cz mi nedaju ze to nerobia ;)

Odesláno

Ja som uz skusal stiahnut mapy 2015 hodil som to dnu ale asi nefunguju lebo nemam rok stary obchvat.

 

Na tom není nic překvapivého. Nejnovější mapy vychází z podkladů 4Q 2014, takže pokud obchvat nebyl funkční cca v létě 2014, tak tam s největší pravděpodobností nebude :myslim

Odesláno

Do toho by som siel. Vedel by si mi dat kontakt ze by som zavolal ked bude cesta? Asi kolko by ma to u teba vyslo ? A este kolko by vyslo to povolenie u vas v psa napr ? Bo do bb nejdem uz Dakujem za ochotu

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...