dzuro358 Odesláno 23. únor 2016 Odesláno 23. únor 2016 Zdravim, mam peugeot 508 r.v. 2012 a chcel by som don dostat cz/sk a nove mapy. Ja som uz skusal stiahnut mapy 2015 hodil som to dnu ale asi nefunguju lebo nemam rok stary obchvat. Bol by niekto ochotny mi stym pomoct asi treba hodit ten software 2.8 a potom tie mapy. Ma niekto skusenosti, vie to niekto v okoli alebo vie o nejakom servise kde nebudem platit viac ako 50 eur ? Dakujem Citovat
TommyC4 Odesláno 23. únor 2016 Odesláno 23. únor 2016 S verziou softu a mapami ti viem pomoct, som z MArtina...CZ jedine Peugeot Citovat
dzuro358 Odesláno 23. únor 2016 Autor Odesláno 23. únor 2016 Ked sa hodi verzia softu 2.8 nic neprestane fungovat ? Som myslel ze ked bude novy soft pojde aj cz... U nas v lion car bb povedali ze cz mi nedaju ze to nerobia Citovat
TommyC4 Odesláno 23. únor 2016 Odesláno 23. únor 2016 Verziu ti viem updatnut, novsie mapy tiez, CZ je v najnovsom softe, len ju musia v pezote povolit Citovat
MJSytic Odesláno 23. únor 2016 Odesláno 23. únor 2016 Ja som uz skusal stiahnut mapy 2015 hodil som to dnu ale asi nefunguju lebo nemam rok stary obchvat. Na tom není nic překvapivého. Nejnovější mapy vychází z podkladů 4Q 2014, takže pokud obchvat nebyl funkční cca v létě 2014, tak tam s největší pravděpodobností nebude Citovat
dzuro358 Odesláno 23. únor 2016 Autor Odesláno 23. únor 2016 Do toho by som siel. Vedel by si mi dat kontakt ze by som zavolal ked bude cesta? Asi kolko by ma to u teba vyslo ? A este kolko by vyslo to povolenie u vas v psa napr ? Bo do bb nejdem uz Dakujem za ochotu Citovat
TommyC4 Odesláno 23. únor 2016 Odesláno 23. únor 2016 (upraveno) kontaktujte ma v sukromnej sprave Upraveno 27. únor 2016 uživatelem TommyC4 Citovat
dzuro358 Odesláno 23. únor 2016 Autor Odesláno 23. únor 2016 Mjsytic znami ma peugeot 508 2011 ma tam nove mapy aj s obchvatom len on to kupil uz s tym Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.