Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 na lpg


fedor

Recommended Posts

Moje zkušenosti jsou zatim veskrze pozitivní, musim to zaklepat...Trochu hůř to startuje v zimě, když vypnu motor běžící na plyn, ale stačí to před vypnutím na chvilku přepnout a je po problému. Jinak provozní náklady celkem nízký, zátah o trošku slabší než na benzín, ale nakonec to jede úplně stejně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

406ky podle katalogu nahradnich dilu byly uz z tovarny vybaveny LPG zarizenim, ale netusim kolik jich bylo vyrobenych a pokud jsi nekde cetl inzerat na 406 s LPG tak ver ze ta bude dotazena z holandska ci belgie kde se delaly dodatecne prestaby ve velkem ( pred cca 4mi lety bylo odtamtud dotazeno velky mnozstvi 406tek rocniku vyroby 95-97 - jednu takovou mam doma ), nebo je to dodelavka uz tady v CR. Osobne jsem jeste v zivote nevidel 406ku s LPG zarizenim original od peugeot, vzdy to byla dodatecna montaz v holandsku nebo tady v CR. Zkus si najit diskuze na tohle tema v historii, bylo to tu nekolikrat probirano, napsal jsem taky par obsahlejsich prispevku, tak dej vyhledat lpg popr. LPG a 406 a procti to

[upravil dne 12/12/05 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...